„Wybuchnąć płaczem”: Tom Hanks i inne gwiazdy oddają hołd działalności charytatywnej Gary’ego Sinise

Legendarni aktorzy postanowili podzielić się specjalnym przesłaniem

Chyba każdy oglądał przynajmniej jeden film z Garym Sinise. Pełnił różne role – od policjanta po żołnierza, a nawet złoczyńcę. Chociaż Garry jest głównie znany ze swojej roli w Forresta Gumpazagrał dziesiątki znaczących ról w swojej kilkudziesięcioletniej karierze.

Większość jego fanów uważa aktorstwo za główną pasję Gary’ego, dlatego odnosi takie sukcesy i jest utalentowany. Dla aktora jest jednak coś ważniejszego. Chociaż jest światowej sławy aktorem, mężczyzna w wolnym czasie również ciężko pracuje, aby poprawić nasze społeczeństwo.

Gary Sinise rozpoczął Fundacja Gary’ego Sinise’awspieranie czynnych wojskowych, weteranów i osób im towarzyszących.

To niesamowita i godna podziwu praca fundacyjna i charytatywna. Ciężka praca Gary’ego wyróżnia go z tłumu. Niedawno aktor został zaskoczony hołdem na cześć jego wysiłków. A kiedy zobaczył trybut na jego cześć, Gary mógł powstrzymać łzy.

63-letni aktor złożył również wizytę w wojsku za granicą. Jego rola w Forresta Gumpa kiedy porucznik Dan pomógł mu stworzyć znacznie silniejszą więź z weteranami.

Jego postać była rannym żołnierzem. Dzięki swojej znaczącej roli Gary zdał sobie sprawę z trudności, z jakimi borykają się żołnierze wojskowi przez cały czas, i pokonywał je z honorem.

Nowy pamiętnik Sinise pt Wdzięczny Amerykanin został niedawno wydany, a wielu legendarnych aktorów postanowiło podzielić się specjalną wiadomością, dziękując człowiekowi za jego usługi.

Tom Hanks, Ron Howard i Kristin Chenoweth złożyli hołd aktorowi i jego fundacji. Zwerbowali także kilku weteranów, aby przesłali Sinise własną specjalną wiadomość z podziękowaniami.

Jedna z rodzin, którym udało się otrzymać dom z pomocą Fundacji Gary’ego Sinise’a, przesłała chyba jeden z najbardziej wzruszających filmików z podziękowaniami.

Co sądzisz o Garym Sinise i jego działalności charytatywnej? Czy znasz kogoś, kto otrzymał wsparcie od Gary Sinise Foundation?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: