„Bycie celebrytą oznacza brak prywatności!”: Zendaya pokazała swój pierścionek z inicjałami swojego chłopaka

Para mówiła również o obecności ogółu społeczeństwa w życiu prywatnym

Gwiazda Euphoria Zendaya pokazała swój złoty pierścionek z inicjałami swojego chłopaka Toma Hollanda. 26-letnia aktorka zamieściła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie pierścionka z literami T i H.

Tom Holland i Zendaya są w związku od czasu pierwszego spotkania na planie filmu Spider-Man: Homecoming w 2017 roku. W tym samym roku fani zaczęli mówić o swoim związku. Jednak plotki zostały potwierdzone dopiero w 2021 roku. Kiedy po raz pierwszy przyłapano ich na całowaniu.

Tom Holland był zszokowany, gdy znalazł ujęcia ich prywatnej chwili w mediach społecznościowych. „Jedną z czerwonych flag bycia celebrytą jest to, że nie masz prywatności. Inną rzeczą jest to, że to, co dzieje się między dwojgiem kochanków, staje się sprawą ogólnoświatową”-zauważył aktor.

Obaj później oświadczyli, że ingerencja ogółu społeczeństwa w ich życie osobiste jest dla nich irytująca. „Zawsze byłem otwarty na moje życie osobiste, do pewnego stopnia, ale czuliśmy, że prywatność została nam odebrana”, powiedział Tom.

Zendaya rozmawiała również z mediami na ten temat, opisując, że obecność opinii publicznej w ich życiu prywatnym jest dziwna, dziwna i denerwująca.

Hollywoodzka aktorka wyznała, że jej chłopak był dla niej ogromnym wsparciem, kiedy kręciła w drugim sezonie Euphoria. Zawsze był przy niej i zawsze ją pocieszał.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: