„Całkowicie zmieniło moje życie!”: Najemca dziedziczy nieruchomość po hojnym właścicielu

Kobieta nie miała pojęcia, że ​​jej właściciel jest multimilionerem

Zwykle właściciele żądają pieniędzy od swoich lokatorów. Ale John Perret był inny! Ten multimilioner był ucieleśnieniem hojności i życzliwości. Ponieważ mężczyzna był bliski śmierci, postanowił zrobić coś niesamowitego dla swojej najemczyni – Jane Sayner.

Około 23 lata temu Jane zaczęła szukać domu do wynajęcia w Melbourne w Australii. Wkrótce natknęła się na bardzo wygodny dom z 2 sypialniami w St. Albans w Melbourne. Teraz Jane ma 74 lata i pracowała w Epping. Była szczęśliwym i odpowiedzialnym najemcą i zawsze płaciła czynsz na czas. Pozwolono jej również wprowadzić pewne zmiany w ogrodzie Perreta i nadać mu zupełnie nowy wygląd.

Nawiasem mówiąc, Jane nie miała pojęcia, że ​​Perret jest milionerem. Mężczyzna nie był żonaty i nie miał rodzeństwa. Perret pracował jako miejscowy farmaceuta. Był jednak bardziej oddany działalności społecznej i wkrótce postanowił sprzedać swoją aptekę i zainwestować pieniądze w akcje.

Według Jane Perret był niesamowitym gospodarzem. Zawsze pomagał kobiecie w problemach domowych i dbał o to, aby wszystko było w idealnym stanie.

Pewnego dnia Perret wezwał Jane do siebie i poprosił ją o rozmowę z jego prawnikiem. Najwyraźniej mężczyzna chciał, aby przekazała adwokatowi swoje imię i nazwisko oraz inne dane na swój temat, ponieważ chciał zostawić jej dom. Ponieważ Perret cierpiał na chorobę Parkinsona, musiał zostać przewieziony do domu opieki. Jane nie mogła uwierzyć własnym uszom!

John Perret zmarł we wrześniu 2020 roku w wieku 86 lat. To nie jedyna działalność charytatywna mężczyzny. Przekazał także 19,6 miliona dolarów na oddział nefrologii Royal Melbourne Hospital. John miał w szpitalu przeszczepioną nerkę i chciał w ten sposób podziękować swojemu lekarzowi i całemu personelowi medycznemu szpitala.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: