„Dobre wieści od słynnej pary”: Daniel Radcliffe i Erin Darke spodziewają się pierwszego dziecka

Paparazzi zauważyli szczęśliwą parę na spacerze

Para aktorów z Wielkiej Brytanii, w wieku odpowiednio 33 i 38 lat, z niecierpliwością oczekuje narodzin ich pierwszego wspólnego dziecka. Aktorka, która jest obecnie w ciąży, i jej partner zostali niedawno przyłapani przez paparazzi.

W Nowym Jorku aktor, który grał Harry’ego Pottera w słynnym serialu o czarodziejach, był widziany na spacerze z Erin. Swobodny strój pary przykuł uwagę ulicznych fotografów. Daniel wybrał prosty, ale stylowy strój, podkreślony kolorowym kapeluszem z pomponem.

Pomimo oświadczenia Daniela o modzie, to Erin przyciągnęła całą uwagę paparazzi. Aktorka została zauważona w płaszczu i dresie, odsłaniając zauważalny ciążowy brzuszek. Według źródeł zbliżonych do pary, spodziewają się znaczącej zmiany w swoim życiu.

Według informatora cytowanego przez The Mirror, Daniel i Erin są uszczęśliwieni i czują się szczęśliwsi niż kiedykolwiek. Para z niecierpliwością oczekuje na przyjście na świat ich pierwszego dziecka i niedawno podzieliła się tą nowiną z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Informator opisał to jako niesamowity czas dla pary.

Źródło bliskie Danielowi rozmawiało również z The Sun, podkreślając podekscytowanie aktora związane z zostaniem rodzicem. Źródło pochwaliło silną więź między parą i przewidziało, że będą wspaniałymi rodzicami. Informator ujawnił również, że para utrzymywała tę wiadomość w tajemnicy, dopóki nie stało się już niemożliwe ukrywanie brzuszka Erin.

Od ponad dekady Daniel Radcliffe i Erin Darke są w związku, po raz pierwszy spotkali się na planie „Zabij swoich ukochanych” w 2012 roku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet