Strzyżenie i mini. 16-letnia córka Jolie i Pitta wróciła do swojego starego stylu

Internauci byli ostatnio zaskoczeni, gdy zobaczyli, że córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, Shiloh, dokonała znaczącej zmiany w swoim wyglądzie. Pomimo doniesień, że pozbyła się nastoletnich niepewności i przyjęła bardziej kobiecy styl, potomstwo gwiazdy zdecydowało się ponownie zmienić wszystko, decydując się na nowy, odważny wygląd.Ostatnio córka jednej z najbardziej efektownych par Hollywood została sfotografowana podczas spaceru po Los Angeles w uderzająco nowym stylu. Shiloh ścięła włosy bardzo krótko, co spowodowało, że niektórzy fani wyrazili swoje rozczarowanie w Internecie. Niektórzy komentatorzy zastanawiali się, dlaczego dokonała tak dramatycznej zmiany, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jaką jest piękną dziewczyną.
Internauci nie mogli powstrzymać się od pochwały piękna Shiloh, z wieloma rzeczami, które odziedziczyła po rodzicach. Komentarze typu „lalka”, „dziewczynka bez skazy” czy „nawet krótka fryzura jej nie zepsuje” zalały media społecznościowe. Wielu stwierdziło też, że nie mogą oderwać od niej wzroku, a jej uroda po prostu zapiera dech w piersiach.
Pojawiły się komentarze na temat najnowszych zdjęć Shiloh, a wielu internautów nie zauważyło, że jej nowa krótka fryzura nadaje jej nieco chłopięcy wygląd. Co myślisz? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: