„Najlepsza historia prawdziwego wsparcia”: dzięki babci chłopiec stracił na wadze i został modelką

Jej życie było prawdziwym koszmarem

Cała historia polega na tym, że Austin Shifflet był prześladowany przez kolegów z klasy, którzy zmienili jego życie w horror. Facet został doprowadzony do „zacięcia” wszystkich stresów przez ciągłe zastraszanie.

Kompleksy biedaka doprowadziły go do depresji, gdy rósł jeszcze bardziej. Uczeń zaczął opuszczać lekcje, spędzając cały swój czas grając w gry w piwnicy swojego domu.

Następnie Austin oszacował swoją wagę na 110-115 kilogramów. Pewnego dnia postanowił się zważyć, a kiedy zobaczył na wadze liczbę 174, prawie się rozpłakał.

Mężczyzna podjął decyzję, by stanąć na nogi. Mężczyzna zaczął stosować się do jej rad po tym, jak jego babcia niedawno schudła.

Mężczyzna schudł 35 kilogramów po trzech miesiącach zdrowego odżywiania. Kolejnym etapem było centrum ćwiczeń. Mężczyzna zaczął chodzić na wieczorowe zajęcia, żeby nie wpaść na swoich bandytów podczas treningu.

Mężczyzna ostatecznie zniknął z pola widzenia! Zmienił się w atrakcyjnego mężczyznę z hordą fanów! Osoba zyskała pewność siebie.

Potem przemienił się w modelkę i zaczął olśnić czytelników modowych publikacji! Austin wiele sukcesów i atletyzmu zawdzięcza swojej ukochanej babci, którą uwielbia.

Mężczyzna mówi, że mimo trudności osoby odchudzające się muszą zrobić pierwszy krok w kierunku nowego życia i nie rezygnować z miejsca, w którym zaczęły.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet