„Nadzieja na syna”: życie 29-letniej matki 14 córek

Zawsze chciała mieć syna, ale los miał inne plany

W Teksasie mieszka Augustine Irera, 29-letnia matka wielu dzieci. Zawsze chciała mieć syna, ale los miał inne plany. Obecnie ma 14 córek, w tym trzy pary bliźniaczek.

Kobieta nie straciła nadziei na zostanie matką spadkobiercy. Amerykanka twierdzi, że nie planowała ciąży.

Wydarzyły się nieoczekiwane zdarzenia. W swoim pierwszym małżeństwie Augustine przeżyła serię „niespodzianek”. Z tego związku miała cztery córki.

Wkrótce potem Augustine rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem, ale nie była długo sama. Jose Irera jest drugim mężem. Ona nadal rozszerza swoją rodzinę z nim w nadziei na urodzenie chłopca.

Kobieta urodziła dwie córki w ciągu pierwszych dwóch lat życia z Jose. Zamierzali na tym poprzestać, ale tak się nie stało. Kobieta szybko dowiedziała się, że nosi bliźniaki.

Była naładowana wiarą, że będzie miała dziecko, a nawet specjaliści potwierdzali tę rzeczywistość. W rezultacie urodziły się dwie dziewczynki.

Kobieta dowiaduje się, że ponownie jest w ciąży z bliźniakami, zanim zdąży oswoić się z szokiem związanym z ponownym posiadaniem dziewczynek. Dziewięć miesięcy później urodziły się dwie kolejne dziewczynki.

Augustine dowiaduje się o swoich trzecich bliźniakach, które już kocha, gdy tylko najmłodsze bliźniaki skończą trzy miesiące. Żadne prośby jej nie pomogły, ponownie urodziła 2 młode damy.

Wiele matek jest zszokowanych codzienną rutyną Augustyna. Niewielu z każdej dziwnej damy może to znieść.

Musi myć się około 40 razy dziennie, gotować co najmniej osiem różnych posiłków dziennie (w zależności od wieku każdego dziecka), odprowadzać starsze dzieci do szkoły i tak dalej.

Przez cały ten czas jej mąż pracował siedem dni w tygodniu. Zajmuje się ogrodnictwem. Amerykanka stosuje teraz antykoncepcję, ale para na tym nie poprzestaje.

Nadal tęsknią za chłopcem. Kiedy najmłodsze bliźniaczki skończą cztery lata, para zamierza mieć dziecko.

„Nie mam ograniczeń; Chciałabym mieć jeszcze co najmniej tuzin dzieci, gdyby to byli chłopcy – zapewnia kobieta.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: