„Jest bardzo oddanym człowiekiem”: Bruce Springsteen został po raz pierwszy dziadkiem w wieku 72 lat

Jego wierni fani chętnie podzielają jego szczęście

Wielu rodziców nie może się doczekać, kiedy wreszcie zostaną dziadkami. Niedawno jeden z naszych ulubionych muzyków, Bruce Springsteen, został dziadkiem!

Bruce Springsteen jest znanym i lubianym piosenkarzem. Człowiekowi udało się zgromadzić miliony fanów na całym świecie i przez całe życie wydawać wiele mega piosenek.

Teraz, gdy Bruce wkroczył na nowy poziom swojego życia, jego lojalni fani chętnie dzielą się jego szczęściem. Bruce został dziadkiem małej dziewczynki o imieniu Lily Harper Springsteen. Żona Bruce’a, Patti Scialfa, podzieliła się radosną nowiną na swoim koncie na Instagramie.

Najmłodszy syn Bruce’a, 28-letni Sam Ryan Springsteen i jego żona mieli córkę. Mężczyzna jest strażakiem w Jersey City i prowadzi prywatne życie. Ale szczęśliwa babcia rzuciła się, by poinformować świat o narodzinach swojego pierwszego wnuka.

Sam napotkał wiele trudności, zanim został Forefighterem. Jego ojciec powiedział prasie, że podróż była trudna i pełna niebezpieczeństw, a teraz są zachwyceni, że został ojcem. „To bardzo oddany człowiek”.

Inne dzieci słynnego piosenkarza odnoszą nie mniejsze sukcesy w życiu. Jego 30-letnia córka Jessica brała udział w jeździe konnej na igrzyskach olimpijskich i jest członkinią amerykańskiej drużyny jeździeckiej w skokach przez przeszkody.

Evan Springsteen, ich najstarszy syn, poszedł w ślady rodziców i został piosenkarzem. Jednak mężczyzna nie wydał jeszcze żadnej własnej piosenki.

Sam Bruce Springsteen planuje teraz światową trasę koncertową. Nawet w podeszłym wieku ikona rocka nie zamierza rezygnować z kariery. Lily na pewno będzie dumna, że ​​ma tak wspaniałego dziadka.

Czy lubisz tę piosenkarkę?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: