„Miłość jest zawsze silniejsza niż nienawiść i negatywność”: Haley Bieber zwróciła się do Seleny Gomez

Hayley i Selena od dawna oskarżane są o kłótnię. Modelka i aktorka wielokrotnie próbowały pokazać, że są w normalnym związku i nie żywią do siebie urazy. Jednak w Internecie właśnie pojawił się film, w którym Hayley rzekomo kpi z Seleny.

Piosenkarka została następnie ukarana w mediach społecznościowych za publikowanie zdjęć w kostiumie kąpielowym, który nie schlebia jej sylwetce. Modelka została następnie zaatakowana przez hejterów. Żona Biebera została nawet przeklęta na śmierć. Zadzwoniła do Seleny i poskarżyła się, co się dzieje.

Piosenkarka publicznie zażądała zaprzestania nękania. Hayley pokazała teraz swoje uznanie dla muzycznej sensacji. „Chcę podziękować Selenie za to, że się wypowiedziała. Ona i ja dyskutowaliśmy przez ostatnie kilka tygodni, jak zakończyć tę całą historię. To był niesamowicie trudny czas dla wszystkich zaangażowanych. Miliony ludzi widziało ogromną ilość nienawiści – i to jest złe. Media społecznościowe mają budować społeczności, mają łączyć ludzi, ale nie mają ich dzielić” – podkreśliła Haley.

Zauważyła, że ​​w atmosferze mediów społecznościowych zawsze trzeba się wiele razy zastanowić, zanim coś opublikuje. Teraz każde wyrażenie lub działanie może zostać wyrwane z kontekstu i zinterpretowane w zasadniczo błędny sposób. „Jednak nadal wierzę, że miłość zawsze zatriumfuje nad nienawiścią i negatywnością”. „Zawsze możemy się spotkać z empatią” – podsumowała żona Justina.

Hailey Bieber ujawniła, jak jej małżonek uratował jej życie. Modelka ujawniła, że ​​doznała mini udaru mózgu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: