Przezroczysta sukienka i mikroszorty: najodważniejsze kreacje Kate Middleton na studia, które zawróciły w głowie księciu Williamowi

Przyszła księżna Walii wychowywała się w zamożnym, ale nie arystokratycznym domu. Kate poznała dwudziestokilkuletniego wnuka brytyjskiej królowej na Uniwersytecie St. Andrews w Szkocji.

Dziś żona księcia Williama jest uważana za jedną z najmodniejszych kobiet w brytyjskiej monarchii. Jej niezrównana uroda i nienaganny styl wyniosły ją do rangi ikony mody. Ale kiedy była studentką, wolała inne zestawy, ponieważ garnitury i spódnice do kostek nie wzbudziłyby zainteresowania najbardziej atrakcyjnego pana młodego w Wielkiej Brytanii.

Szósty sezon „The Crown” będzie przedstawiał wczesne lata Middleton i początek jej romansu z księciem. Architekci projektu zainspirowali się odważnym i eksponującym strojem ówczesnej rodziny królewskiej. Projektantka kostiumów Amy Roberts zaprojektowała te zdjęcia dla aktorki Meg Bellamy, która gra księżniczkę w słynnym dramacie Netflix.

Kate miała na sobie tę prześwitującą sukienkę z wybiegu na charytatywnym pokazie mody w St. Andrews w 2002 roku. Kate poznała już Williama i była częścią jego intymnego kręgu towarzyskiego, ale facet nadal flirtował z innymi studentkami. Kate miała go celowo sprowokować, by książę w końcu postrzegał ją jako piękną kobietę, a nie zaangażowaną przyjaciółkę.

I niebezpieczna operacja zakończyła się sukcesem! Kiedy Middleton pojawiła się na scenie w półprzezroczystej czarnej mini-sukience, która odsłaniała jej bieliznę, przyszłemu królowi szczęka opadła, jak mówią. Miejsce w pierwszym rzędzie w hotelu St. Andrews Bay kosztowało księcia Williama 200 funtów. Odwrócił się do kolegi i powiedział cicho:

Middleton nosiła obcisłe mikro-topy i spodnie z niskim stanem jako studentka, aby podkreślić swoją drobną, bobowaną sylwetkę. Podczas studiów w Szkocji w 2004 roku przyszła monarchina ubrała się wyzywająco w szmaragdowy top z odkrytymi ramionami przypominający dyskotekową kulę i żółte mikroszorty. Założyła go na imprezę charytatywną o nazwie Day-Glo Midnight Roller Disco. Taki wygląd nie byłby dziś zaskoczeniem, ale w latach 90. był dość odważny.

Miłość księcia Williama pojawiła się na Gatcomb Park Festival wkrótce po ukończeniu najlepszego uniwersytetu. Była ubrana swobodnie w swoje ulubione dżinsy, małą zamszową kurtkę i kowbojski kapelusz. Podczas innego wyjścia, Kate Middleton bez wysiłku wyglądała ponętnie w białej minispódniczce i brązowych butach do kolan, pokazując klimat wiejskiej dziewczyny.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet