Twarz starszej pani. Pfeiffer, lat 64, pokazała, jak spędza wolny czas nad basenem bez makijażu

Oczywiście znam Michelle Pfeiffer, utalentowaną hollywoodzką aktorkę, która na przestrzeni lat podbiła serca wielu osób swoimi wspaniałymi kreacjami. To prawda, że ​​​​ostatnio nie słyszeliśmy o niej zbyt wiele, ale ostatnio opublikowała kilka zdjęć na swoim profilu w mediach społecznościowych, które zostały zrobione na jej podwórku. Wielu fanów skomentowało te zdjęcia, wyrażając uznanie dla pięknej aktorki i jej malowniczego otoczenia.Michelle Pfeiffer ostatnio zaskoczyła swoich fanów, pojawiając się w bardzo swobodny sposób na zdjęciach, które udostępniła na swoim profilu w mediach społecznościowych. Zgodnie z oczekiwaniami jej fani mieli mieszane reakcje na jej wyluzowany wygląd. Niektórzy fani wyrażali podziw dla aktorki, inni krytycznie odnosili się do jej starzejącego się wyglądu.

Oto niektóre z komentarzy internautów:

„Wow, Michelle wygląda oszałamiająco nawet bez makijażu! Ona jest prawdziwym naturalnym pięknem”.
„Jest rasową gwiazdą Hollywood i nadal wygląda fantastycznie!”
„Michelle zdecydowanie się postarzała, ale wciąż ma to coś, co czyni ją wyjątkową”. „Pfeiffer może i ma już za sobą lata świetności, ale wciąż jest jedną z najbardziej utalentowanych aktorek”.„Na tych zdjęciach wygląda jak stara kobieta. Szkoda.”
„Myślę, że wygląda lepiej z makijażem, ale miło jest widzieć, jak obejmuje swoją naturalną stronę”.
„Nie rozumiem, dlaczego ludzie krytykują jej wygląd. Jest na wakacjach, niech się bawi!”Pomimo różnych opinii na temat jej ostatnich zdjęć, jasne jest, że Michelle Pfeiffer nadal zajmuje szczególne miejsce w sercach wielu fanów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet