„Wygląda niesamowicie, nawet nic nie robiąc!”: Victoria Beckham pokazała swojego półnagiego męża

Bezwzględny piłkarz i były „Pepper” nieustannie pracują nad swoją sylwetką. David i Victoria ćwiczą pod okiem znanego trenera Bobby’ego Richa. W wolny dzień poszli też na siłownię.

Victoria założyła na siłownię prostą bluzkę i legginsy, podczas gdy jej małżonek założył krótkie spodenki. David uzupełnił swój strój sportowy okularami w grubych oprawkach. Victoria opublikowała zdjęcia z mężem.

Na jednym ze zdjęć piłkarz wydawał się znacznie mniejszy niż jego żona, która ćwiczyła na maszynie. Victoria zauważyła, że ​​jej małżonek miał to o wiele prostsze niż ona.

„Kiedy jedno z nas musi ciężko pracować, drugie wygląda niesamowicie, prawie nic nie robiąc” – zauważyła Victoria, dając do zrozumienia, że ​​jej małżonek ma idealną figurę bez żadnego wysiłku.

Blogerzy podziwiali parę celebrytów i ich zdolność do podtrzymywania tak namiętnych uczuć po 23 latach małżeństwa i narodzinach czwórki dzieci, a niektórzy nie mogli nie zauważyć, że David wydawał się znacznie mniejszy od Victorii. „Niesamowity! Obaj po prostu przystojni”, „Oboje jesteście wspaniali, nie mogę wyjść z podziwu”, „Kocham cię za poczucie humoru, z pewnością nigdy się razem nie nudzicie”, „A co z Davidem? Czy skurczył się jak jego żona, tylko w dół?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: