„Sześcioro dzieci na raz”: jak teraz wygląda słynna rodzina McGee

Małżonkowie stworzyli silną i szczęśliwą rodzinę

Bycie rodzicem już teraz wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Jeśli w rodzinie jest dwóch członków, będzie dwa razy więcej kłopotów. Trzy, to jest osiągnięcie.

A ta rodzina jest bohaterem, jeśli sześciu chłopców i sześć dziewczynek urodziło się tego samego dnia! Poznaj słynną rodzinę McGee.

Mia i Rosonno McGee poznali się w szkole średniej, to była miłość. Widzieli się, a ich rodziny nie były zamożne, a mimo to wspólnie przeżywali wszystkie udręki i niedogodności.

Mimo wszystko stworzyli silną i szczęśliwą rodzinę.

Bardzo chcieli dziecka, ale po dziesięciu latach starań nic się nie wydarzyło. Oboje byli zachwyceni i przerażeni, gdy dowiedzieli się, że spodziewają się sześciorga dzieci:

Jak mogli sobie pozwolić na tak dużą rodzinę, było ciągłym pytaniem. Obraz rodziny obiegł całą planetę, zostali zauważeni, docenieni i pogardzani.

Cudowna rodzina z sześciorgiem dzieci. Ta rodzina została zaproszona do studia przez Oprah Winfrey na swój program.

Otrzymali od niej 250 000 dolarów kapitału. W ich życiu pojawiło się mnóstwo troskliwych osób, które rozdawały pieluchy i proponowały zakup fotelików samochodowych dla potomności.

Następnie rozpoczęli produkcję własnego reality show „6 Little McGee”. Wszyscy byli zaznajomieni z wyzwaniami związanymi z posiadaniem dużej rodziny.

Rozmawiali o rzeczach takich jak edukacja. Ten program spodobał się ludziom. Wkrótce rodzina miała możliwość zarządzania kosztami większego domu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet