– Gapiłem się na twoje biodra. Kim Kardashian w turkusowym kostiumie kąpielowym poprosiła mężczyzn o komplementy

42-letnia gwiazda telewizyjna wystąpiła w kampanii reklamowej własnej marki SKIMS. Zmieniła kilka zdjęć i lokalizacji. Kim po raz pierwszy założyła brązowe bikini: top bez ramiączek z długimi rękawami, wiązany z przodu sznurkiem i majteczki typu tanga. Matka czwórki dzieci wybrała brązowe szpilki z odkrytymi palcami, które pasowały do ​​kolorystyki jej kostiumu kąpielowego.

Kim położyła prawą rękę na masce kolorowego samochodu zaparkowanego obok niej. Platynowe loki modelki zostały rozpuszczone. Uzupełniła bikini parą dużych okularów przeciwsłonecznych, ale postanowiła nie dodawać żadnej innej biżuterii do wyglądu. Nad samochodem pracowała świetlówka, a na samą Kardashian padało światło słoneczne.


Następnie Kim przeszła do jasnych, nasyconych kolorów. Miała na sobie turkusowy top na ramiączkach typu spaghetti i wysoko wycięte majtki. Gwiazda reality TV pozowała na tylnym siedzeniu srebrnego motocykla zaparkowanego na ozdobnej czarno-białej werandzie nad oceanem. W kolejnym ujęciu Kim pozowała w tej samej niebieskiej minispódniczce. Zdjęła modne okulary przeciwsłoneczne, stojąc przed palmami.


Prezenterka telewizyjna, która w 2019 roku wprowadziła na rynek swoją markę SKIMS, dodatkowo założyła neonowo zielony jednoczęściowy kostium kąpielowy, wylegując się na leżaku przykrytym zielonym ręcznikiem. Kim zaprezentowała monokini bez ramiączek z dużymi wycięciami z przodu iz tyłu. Była żona Kanye Westa również pozowała na siedzeniu kierowcy żółtego samochodu. Wszystkie obrazy zostały przetworzone w stylu retro.


Fani Kardashian zostawili jej komplementy. Jednak niektórym nie podobało się przetwarzanie ramek.
„Dlaczego to było kręcone na ziemniakach?”, „Zbyt pikselowane”, „Wygląda jak wideo z zerami w Internecie”, „Zaczynasz przypominać Donatellę”, „Jest gorąco! ”, „I zastanawia się, dlaczego nie zostali zaproszeni na Met Gala w tym roku”, „Podoba mi się pomysł sesji zdjęciowej w stylu vintage”, „Wpatrywałem się w twoje uda”, „Bohaterka mojej ulubionej serial telewizyjny”, „The Sultry Queen”, powiedzieli zwolennicy.


Jednak Kim regularnie pracuje nad sylwetką na siłowni. Od trzech miesięcy pracuje z nowym trenerem. Biznesowa kobieta wykonuje różnorodne ćwiczenia z ciężarami i oporem.

„Dzisiaj pokażę wam kilka moich ćwiczeń. Z Senada Greka minęły już trzy miesiące. Podnosimy ciężary dwie godziny dziennie i ćwiczymy pięć lub sześć dni w tygodniu. Moim celem było nabranie masy mięśniowej i nabranie siły, już widzę taką różnicę. Jestem dumny z naszych wspólnych wysiłków” – powiedział Kim.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: