Jest lepsza niż była. Aguilera, lat 40, schudła 20 kilogramów i zaskoczyła wszystkich

Może trudno w to uwierzyć, ale kultowa Christina Aguilera osiągnęła w tym roku kamień milowy, kończąc 40 lat. Mimo to piosenkarka wciąż wygląda wystarczająco oszałamiająco, by ozdobić okładkę każdego magazynu, i trudno nie czuć się podniesionym na duchu przez jej ponadczasowe piękno.Christina Aguilera zawsze była promienną i urzekającą obecnością w oczach opinii publicznej. Jednak wielu może pamiętać czasy, kiedy gwiazda przybierała na wadze w czasie ciąży, a potem walczyła o powrót do poprzedniej formy.Christina Aguilera zawsze była promienną i urzekającą obecnością w oczach opinii publicznej. Jednak wielu może pamiętać czasy, kiedy gwiazda przybierała na wadze w czasie ciąży, a potem walczyła o powrót do poprzedniej formy.
Fotografowie paparazzi chętnie fotografowali ją w najbardziej niekonwencjonalnych stylizacjach tego okresu.Jednak to wszystko jest już przeszłością. Christina z powodzeniem zrzuciła zbędne kilogramy i udowodniła, że ​​wciąż potrafi przykuwać uwagę opinii publicznej. Ostatnio widziano ją w dwuczęściowym garniturze ozdobionym ponadczasowym nadrukiem w kratę. Strój podkreślił nieskazitelną figurę piosenkarki, dzięki czemu błyszczała jeszcze jaśniej niż wcześniej.
Jednak to wszystko jest już przeszłością. Christina z powodzeniem zrzuciła zbędne kilogramy i udowodniła, że ​​wciąż potrafi przykuwać uwagę opinii publicznej. Ostatnio widziano ją w dwuczęściowym garniturze ozdobionym ponadczasowym nadrukiem w kratę. Strój podkreślił nieskazitelną figurę piosenkarki, dzięki czemu błyszczała jeszcze jaśniej niż wcześniej.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: