Kopia piękna i tatusia! Pierwsze zdjęcia córki Cameron Diaz zrobiły furorę

Cameron Diaz od zawsze marzyła o zostaniu matką. Jednak priorytetem zawsze była kariera. Aktorka gwałtownie zrozumiała, że ​​\u200b\u200bnie będzie w stanie połączyć tych dwóch wcieleń. Dlatego Diaz kontynuował karierę: grał w filmach i błyszczał na czerwonym dywanie. Jednak po znalezieniu swojej drugiej połówki i uświadomieniu sobie, że w filmie zrobiła wszystko, a nawet więcej, aktorka zdecydowała się na desperacki krok.


Oczywiście Diaz chciała znieść i sama urodzić dziecko. Wiedziała jednak, że nie jest już w tym wieku. Ponadto może to być niebezpieczne dla zdrowia dziecka i samej aktorki. Dlatego Cameron Diaz wraz z mężem, muzykiem Benjim Maddenem, postanowili skorzystać z usług matki zastępczej.

Ich córka urodziła się zimą 2020 roku. Dziewczynce nadano imię Raddix. W tym czasie aktorka miała 47 lat. Ze względu na córkę aktorka porzuciła karierę i pogrążyła się w macierzyństwie. Warto zauważyć, że Cameron odmówił pomocy niań.


Para bardzo starannie ukrywała córkę przed paparazzi. Nie publikują wspólnych zdjęć i filmów z córką. Cameron stara się chronić dziecko przed niepotrzebną uwagą.

Do dziś nikt nie widział twarzy małego Raddixa. Jednak paparazzi dokonali niemożliwego. Udało im się schwytać rodzinę podczas spaceru. Pierwsze zdjęcia Raddixa trafiły do ​​sieci i zrobiły furorę. Fani aktorki nie mogli ukryć radości. Wielu zauważyło, że dziewczyna jest kopią swojego taty. Poza tym wyrasta na prawdziwą piękność.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet