„Zmieniła całe jego życie”: kobieta zakochała się w bezdomnym mężczyźnie i poślubiła go

„Miał najpiękniejsze brązowe oczy, jakie kiedykolwiek widziałem!”

Emmy Abrahamson to szwedzka pisarka, która w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu poznała swoją bratnią duszę na ulicy. Emmy radykalnie zmieniła życie Vica Kokuli po tym, jak ją poznał.

Amerykanin był bezdomny i miał złe nawyki. Emmy Abrahamson wyjechała do Amsterdamu w 2006 roku.

Kiedyś podczas spaceru usiadła na ławce, a bezdomny Vic podszedł do niej, aby zapytać o godzinę. To dziwne, bo nad tą ławką wisiał ogromny zegar.

Pomimo faktu, że był brudny i miał tak nieprzyjemny zapach, Emmy zdała sobie sprawę, jak bardzo go lubi. Od razu wiedziałem, że jest bezdomny. Jego włosy i broda były tłuste i był całkowicie brudny.

Jednak gdy zaczęliśmy rozmawiać, zdałem sobie sprawę, że ma najbardziej oszałamiające brązowe oczy, jakie kiedykolwiek widziałem. I od razu mnie rozśmieszył” — wspomina Abrahamson.

Mężczyzna i kobieta zgodzili się spotkać w tym samym miejscu za pięć dni, ponieważ czuli do siebie sympatię. Oto konto Vica:

Kilka lat temu chciał podróżować ze Stanów Zjednoczonych do Europy, ale szybko zabrakło mu pieniędzy. Nie byłem w stanie ukończyć wszystkiego, co zaplanowałem, ponieważ pieniądze skończyły się wcześniej, niż przewidywałem.

Dlatego powiedziałem sobie: „OK, zrobię to bez pieniędzy”. Mężczyzna zaczął żebrać, sypiał na ulicy, aw końcu zaczął pić alkohol.

Sprawy nie potoczyły się tak, jak zaplanował. Vic zdał sobie również sprawę, że po prostu zmienił się w alkoholika żyjącego na ulicy.

Abrahamson i Kokula spotkali się po raz pierwszy na tej samej ławce pięć dni później i spędzili razem cały dzień.

Jednak nadszedł czas, aby Emmy wróciła do swojego domu w Wiedniu. Kobieta poleciała do domu i dała Vickowi swój numer telefonu w nadziei, że jeszcze się spotkają.

Po jakimś czasie zadzwonił telefon… Wesele odbyło się w starym zamku. Vic z pomocą swojej ukochanej dostał pracę jako elektryk. Desta i Til byli bliźniakami urodzonymi przez tę parę.

Emmy napisała książkę „Jak zakochać się w człowieku, który mieszka w krzakach” zainspirowana własną historią miłosną.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: