„Mam szczęście, że żyję”: wychudzony Ashton Kutcher opowiadał o swojej chorobie

Ashton Kutcher był kiedyś uważany za jednego z najbardziej obiecujących i rozchwytywanych aktorów w Hollywood. Jego małżeństwo z kultową Demi Moore podniosło jego status do statusu gwiazdy. Wyjątkowy wygląd Kutchera również uczynił go ulubieńcem fanów. Jednak jego kariera poniosła porażkę po głośnych skandalach i rozwodzie z Moore. Aktorka ujawniła niepochlebne szczegóły dotyczące jej życia z Kutcherem, co dodatkowo nadszarpnęło jego wizerunek.Dawna chwała Ashtona Kutchera wydaje się być teraz odległym wspomnieniem, a od jakiegoś czasu nie pełnił on głośnej roli. Obecnie zadowala się byciem oddanym mężem i ojcem. Niestety, z biegiem lat, niegdyś uderzający wygląd aktora zatarł się. Winowajcą tej zmiany jest rzadka postać zapalenia naczyń, ciężka choroba autoimmunologiczna, która odbiła się na jego wyglądzie fizycznym.
Dawna chwała Ashtona Kutchera wydaje się być teraz odległym wspomnieniem, a od jakiegoś czasu nie pełnił on głośnej roli. Obecnie zadowala się byciem oddanym mężem i ojcem. Niestety, z biegiem lat, niegdyś uderzający wygląd aktora zatarł się. Winowajcą tej zmiany jest rzadka postać zapalenia naczyń, ciężka choroba autoimmunologiczna, która odbiła się na jego wyglądzie fizycznym.
W wyniku rzadkiej postaci zapalenia naczyń, Ashton Kutcher był przykuty do łóżka przez ponad rok, niezdolny do poruszania się. Choroba wpłynęła również na jego wzrok i słuch, a lekarze nie dawali nadziei na pełne wyleczenie. W pewnym momencie wydawało się prawdopodobne, że będzie trwale ślepy i głuchy. Choroba miała głęboki wpływ na jego wygląd fizyczny, powodując utratę wagi i wygląd zmęczenia. Pomimo wyzwań Kutcher był wdzięczny za to, że żyje. Na szczęście od tego czasu aktor znacznie wyzdrowiał i chociaż jego wygląd uległ pogorszeniu, pokonał chorobę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: