Namiętne pocałunki w usta: Emily Ratakowski i Harry Styles zostali przyłapani przez paparazzi w Tokio

Były wokalista One Direction odwiedził Tokio w ramach swojej Love On Tour, która zabiera go dookoła świata. Jak się okazało, piosenkarce towarzyszyła niedawno rozwiedziona modelka.

29-letni muzyk wybrał się na spacer w wygodnym casualowym stroju, zostawiając rozpięty guzik przy koszuli. Emily Ratakowski zdecydowała się tym razem na bardziej subtelny wygląd, wybierając przycięty top, długą spódnicę i jasną bomberkę.

Para całowała się namiętnie, nie zważając na gapiów. Emily i Harry wydawali się zakochani nawet na odległość. Piosenkarka ścisnęła dłoń aktorki. Ratakowski stanęła na palcach, by pocałować swojego chłopaka w usta. Potem otoczyła ramionami twarz muzyka.

Wcześniej źródło bliskie Stilesowi twierdziło, że muzyk na pewno się z kimś spotyka. Jesienią Harry zakończył swój dwuletni związek z Olivią Wilde.

„Po całym cyrku wokół jego romansu z Olivią, stara się utrzymać wszystko w tajemnicy. Jego wewnętrzny krąg wie wszystko o nowym związku. Mimo że są od niedawna razem, idzie im świetnie!”

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet