„Bliźnięta syjamskie, które zostały rozdzielone w wieku 4 lat”: jak wyglądają w wieku 18 lat

Trudno było przyzwyczaić się do nowego życia

Pod koniec chłodniejszego okresu roku 2002 Jake i Erin Herrin mieli dwie młode damy, Kendrę i Malię. Były co do tego mieszane uczucia: okazało się, że dzieci były bliźniakami syjamskimi.

Opiekunowie z jednej strony byli wyjątkowo radośni z obecności swoich dziewczynek w rodzinie, z drugiej — zestresowani swoim przyszłym losem.

Kendra i Malia mieszkali razem przez cztery lata, ale ich rodzice zdecydowali się na separację, ponieważ chcieli dać im szansę na samodzielne życie.

Każda z dziewczyn może kontrolować jedną ze swoich dwóch nóg. Rozwijały się stopniowo i były w stanie chodzić, a nawet biegać bez trudności. W 2006 roku przeprowadzono akcję izolacji bliźniąt.

Zaangażowanych było 31 specjalistów, którzy przez ponad dobę zajmowali się panienkami. Kendra i Malia stały się małymi celebrytkami, gdy tylko wiadomość o tym wydarzeniu dotarła do mediów.

Bliźniacy mieszkają samotnie od 14 lat. Oczywiście musieli przystosować się do nowego trybu życia, ale robili to stopniowo.

Dziewczęta uczęszczają do szkoły, a treningi mogą odbywać się w domu w innych godzinach. Dodatkowo panienki wykazały się zdolnościami: Obie lubią rysować i nie są w tym straszne.

Kendra i Malia stały się wzorem do naśladowania dla swoich rówieśników i pokazują, że nic nie jest beznadziejne. Ich koledzy z klasy bardzo ich szanują, ponieważ są uważani za szkolnych bohaterów.

Tak wyglądają teraz dziewczyny, które mają 18 lat. Siostry żyją pełnią życia, mogą się od siebie oddalić, przebywają w różnych miejscach.

Młode panie przeniosły się ze szkoły jazdy i są wspaniałymi kierowcami. Siostry mają kanał na YouTube i strony z rozrywką online, na których dzielą się intrygującymi wydarzeniami ze swojego życia.

Za bliźniakami podążają dziesiątki tysięcy ludzi. Siostry Herrin kontaktują się z matką Kelly i Cartera, Syjamką.

Oferują jej rady i zapewniają dzieciom wszelkie możliwe wsparcie w oparciu o osobiste doświadczenia. Kelly i Carter również rozważają zerwanie, ale ich rodzice nie podjęli jeszcze decyzji.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet