„58-letni mężczyzna poślubił 17-letnią dziewczynkę”: jak wygląda ich życie po pięciu latach

Nierówne małżeństwa nie są już zaskakujące

Nierówne małżeństwa nie są niczym niezwykłym, a czasem nawet okazują się znacznie silniejsze niż inne związki, w których nie ma tak dużej różnicy między małżonkami.

Dlatego Victor, który miał 58 lat, wcale nie był zakłopotany atrakcyjną różnicą wieku Margarity. Miała zaledwie 17 lat, kiedy była jego uczennicą, mądrą i ładną dziewczyną.

Od razu zaczęli się spotykać. Nikomu jednak nie zdradzili swojego związku.

Jednak prędzej czy później każda tajemnica wychodzi na jaw. W rezultacie ich wspólne zdjęcia od razu stały się wirusowe w Internecie. Okazało się, że zostali odesłani z organizacji przez młodego człowieka, którego Margarita odrzuciła.

Facet zabiegał o nią, a ona nie zamierzała się z nim spotykać ani odwzajemniać jego miłości do niej. Mężczyzna zdecydował się opublikować te zdjęcia w sieci, ponieważ był tak urażony.

Ponadto mężczyzna został zatrzymany po tym, jak zdjęcia stały się wirusowe w mediach społecznościowych. W rezultacie mężczyzna rzucił się, by oświadczyć się dziewczynie.

Przez ostatnie pięć lat byli razem. Kochają się, pomimo ukośnych spojrzeń innych. Wychowują wspaniałe dzieci. I jak Wam się podoba taki związek? Czy oni to mają na myśli?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: