„Niesamowita transformacja”: ta 63 – letnia kobieta przeszła niesamowite zmiany

Sama kobieta nie mogła uwierzyć własnym oczom!

Tak, oglądanie programu o zmieniających się ludziach jest zawsze interesujące: obserwowanie procesu i podziwianie rezultatów.

Bohaterka, o której dzisiaj będziemy mówić, ma 63 lata. Po prostu nie poznała siebie, kiedy spojrzała w lustro po pracy stylistów.

Bonnie to imię kobiety. Ma wyjątkowo długie i gęste włosy, jednak siwe włosy wcześniej zaczęły dobrze wyglądać, co nie wpłynęło zbyt dobrze na jej wygląd.

W związku z tym zdecydowała się podciąć włosy i udała się do prawdopodobnie najlepszej kosmetyczki na świecie. Należy zauważyć, że Bonnie nigdy nie widziała swojego innego wizerunku i zawsze chodziła z długimi włosami.

Zaprzecza swojemu wiekowi biologicznemu, tak jak każda inna kobieta, ale Bonnie twierdzi, że w duszy jest dużo młodsza. Nadszedł ten czas, więc:

Stylistka poprosiła kobietę, aby się odprężyła i nie martwiła o wynik po zamknięciu oczu. Zupełnie inna Bonnie pojawiła się w lustrze kilka godzin później.

Bohaterka była zachwycona, po prostu zachwycona swoim wyglądem. Jej włosy są krótsze i całkowicie zmieniły kolor.

W wyniku nowej fryzury zmieniły się również rysy twarzy kobiety; są teraz bardziej zaokrąglone, a makijaż uzupełnił obraz.

Rodzina zaniemówiła, gdy zobaczyła Bonnie. Kobieta stała się prawdziwą pięknością dzięki blaskowi w oczach, młodzieńczemu wyglądowi i urodzie!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: