„Zakochany w synu Johnny 'ego Deppa”: jak wygląda syn przystojnego aktora

Mężczyzna bardzo przypomina swojego ojca

Johnny Depp od 14 lat współpracuje z Vanessą Paradis. Para ma dwójkę dzieci. Córka aktorki postanowiła pójść w ślady rodziców. Lily-Rose Depp jest obecnie znaną postacią telewizyjną. Jest znaną modelką i aktorką. Wiele osób twierdzi, że jest kopią swojej matki. Z tym trudno dyskutować. Jednak niewiele wiadomo o rodzeństwie Lily-młodszej Rose.

Jack lubi pozostawać w cieniu swojej sławnej rodziny. Nie zdecydował się jeszcze na ścieżkę kariery. Jack zajmuje się swoimi codziennymi sprawami i rzadko odwiedza portale społecznościowe. W internecie nie ma wielu zdjęć następcy aktora. Patrząc jednak na Jacka można z całą pewnością stwierdzić, że jego ojciec jest dla niego wzorem do naśladowania.

Jack lubi nosić kapelusze i mieć długie włosy. Jest też podobny do swojego ojca. Kopia Johnny’ego Deppa z dzieciństwa. Fani uważają, że syn aktora powinien spróbować swoich sił w aktorstwie.

„Co za przystojny chłopak”, „Nie można się nie zakochać”, „Bardzo przystojny chłopak”, „Johnny Depp mógł mieć tylko takiego syna” – komentowali fani.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: