„Możesz jej zazdrościć!” 45-letnia Eva Longoria pochwaliła się stalową prasą

Po tym, jak aktorka po raz pierwszy została mamą prawie trzy lata temu, jej wolumeny prawie się podwoiły. Dodaj do tego brakującą talię i wyrośnięty brzuszek. Eva zamieniła się w modelkę plus size i nie mogła nabrać formy. Próbowała ukryć swoje pulchne ciało za oversizowymi strojami, ale one tylko dodawały aktorce dodatkowych centymetrów.


Dopiero w zeszłym roku Longoria potraktowała siebie poważnie. Wygląda na to, że gwiazda ma żelazną wolę. Nie zdradziła swoich sekretów dotyczących odchudzania, ale na zdjęciu paparazzi stało się jasne, że słynna piękność straciła co najmniej kilkanaście dodatkowych kilogramów. Ale Ewa nie poprzestała na tym.


Sądząc po zdjęciach na Instagramie (zakazana w Rosji organizacja ekstremistyczna) aktorki, dosłownie przeniosła się na siłownię – Longoria niemal codziennie zamieszczała filmy z treningów.

Oprócz tego nie zapomniałam o joggingu, pływaniu i innych aktywnościach, które również pomagają spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. I w końcu pokazał wynik.


Bez żadnych filtrów i nawet pod najkorzystniejszym kątem widać, że gwiazdorska mamusia ma teraz idealne kształty i doskonale napompowane ciało. A jej stalowej prasy można tylko pozazdrościć. Świetna motywacja, aby pójść na siłownię i pochwalić się co najmniej połową tego sukcesu fitness do lata!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet