„Zmieniono nie do poznania”: jak teraz wygląda gwiazda „Titanica” Billy Zane

Wiadomo było, że miał relacje z aktorkami

Billy Zane, wysoko ceniony i tętniący życiem hollywoodzki aktor, w trakcie swojej kariery wcielił się w wiele znaczących ról. Jednak dopiero pojawienie się w filmie „Titanic” przyniosło mu światową sławę. W filmie Zane wcielił się w kłamliwego narzeczonego głównej bohaterki, Rose.

Pomimo roli antagonisty, występ Billy’ego Zane’a w „Titanicu” zdobył serca publiczności, która nawet pozytywnie porównała jego wygląd z wyglądem DiCaprio. Pomimo sukcesu filmu, kariera Zane’a gwałtownie spadła. Co ciekawe, Zane miał reputację kobieciarza w Hollywood i był znany z tego, że miał związki z jednymi z najpiękniejszych aktorek w branży.

Po spotkaniu z modelką Candice Nail, Billy Zane przeszedł przemianę i stał się oddanym mężem i wzorem do naśladowania w życiu rodzinnym. Para ma teraz dwie córki i wydaje się, że szczęśliwie je wychowują. Jednak na przestrzeni lat wygląd Zane’a drastycznie się zmienił.

Niegdyś czarujący i przystojny aktor przybrał na wadze i stracił wszystkie włosy na głowie, przez co trudno go rozpoznać. Pomimo tego, że ma 56 lat, starzejący się wygląd Zane’a często sprawia, że ​​wygląda na starszego niż jest w rzeczywistości.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: