„Wyjątkowe piękno i życzliwość!”: Ta mała dziewczynka urodziła się z niesamowicie pięknymi i uroczymi oczami

Zobaczmy, skąd to dziecko ma swój niepowtarzalny wygląd

Została poczęta dawno temu, wtedy w tym momencie jej oczy zachwyciły cały świat. Dziś opowiemy, kto nadał Sofii jej niezwykły wygląd i jak wygląda teraz.

Szybko zdajesz sobie sprawę, że rodzina jest międzynarodowa, gdy na nią spojrzysz: Wygląd obojga rodziców jest interesujący.
Ojciec rodziny jest wysoki, ma jasne włosy, jest niebieskooki, ma prosty, wąski nos i wąskie usta.

Piękno jego ukochanej różni się od jego. Ma ciemne włosy, brązową cerę, ziemiste oczy, obszerne usta i hidżab, co pokazuje, że ma swoje miejsce w kulturze Wschodu.

Malezja wydaje się być ojczyzną kobiety. Chociaż ich życie prywatne jest utrzymywane w tajemnicy, wiadomo, że wzięli ślub w 2014 roku.

Ich pierwsza córka urodziła się w szwedzkim szpitalu dwa lata później. Jahaa Sofia otrzymała imię dziecka. Z wyglądu Sofia naśladowała swoich rodziców.

Ma piękne usta, nos i oczy, ale jej duże oczy wyróżniają się najbardziej. Jej rzęsy są szczególnie oszałamiające i niezwykle długie.

Internautów zawsze zachwycały oczy. Zdjęcie dziecka zostało udostępnione w Internecie przez rodziców, wywołując szeroką dyskusję.

Uroda dziecka była chwalona przez komentatorów, którzy przewidywali, że zostanie modelką lub aktorką. Nie będzie miała problemów z przebiciem się do show-biznesu ze względu na swój oszałamiający wygląd.

Ponadto dziewczyna przeżyła już pierwszą falę popularności: ma prawie 70 000 obserwujących na Instagramie i ponad 7 000 subskrybentów YouTube.

Powinno być jeszcze więcej fanów, ale poprzednie konto dziecka zostało zhakowane, co wymagało stworzenia zupełnie nowego. Przygotowany do pracy z aparatem.

Jahaa ma teraz prawie sześć lat. Dziewczyna aktywnie publikuje reklamy od reklamodawców na Instagramie i brała już udział w sesji zdjęciowej dla lokalnego magazynu.

Chętnie kręci krótkie filmy ze swoją siostrą Amirą i entuzjastycznie pozuje przed kamerą. Mieszkają w Sztokholmie i oferują swoje normalne życie w sieci, jednak to właśnie te treści podobają się ich subskrybentom.

Ta ładna dziewczyna miała typowe wychowanie. Dziewczynka uczy się pisać, opowiada wiersze, rysuje, obserwuje zwierzęta i pokazuje slajdy.

Za każdym razem, gdy jej mama publikuje zdjęcia w Internecie, ludzie komentują, jaka piękna jest Jahaa. Nawet filmy, w których je obiad lub po prostu odpowiada na pytania matki, są uwielbiane przez wielu.

Mimo że są mieszanką rodów z zupełnie różnych rodzin, jakimi niezwykłymi są dziećmi.

A kiedy te dzieci są również utalentowane, publiczność natychmiast się w nich zakochuje. W rezultacie Jahaa ma wszelkie szanse, aby stać się sławnym.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: