„Straciła połowę twarzy i policzków!”: Fani nie rozpoznają już Madonny

Artystka nie może już zaakceptować swojego prawdziwego wieku

Piosenkarka Madonna zawsze ubierała się młodzieńczo, a fani nie przestali jej podziwiać. I wygląda na to, że piosenkarka przyzwyczaiła się do tego na tyle, że nie jest już w stanie zaakceptować swojego prawdziwego wieku. Niestety nikt nie ma władzy nad czasem, a starzenie się jest normą. Ale Madonna stara się w każdy możliwy sposób przylgnąć do swojej minionej młodości. Piosenkarka związała się z młodym mężczyzną, który pasuje do jej synów, a potem, aby mu dorównać, zainteresowała się plastikiem.

To prawda, że ​​\u200b\u200bpiosenkarka nie była już w stanie zatrzymać się na czas. Niedawno opublikowała nowe zdjęcie. Fani nawet od razu nie mogli rozpoznać piosenkarza. Stała na jakimś obcym stworzeniu. Aktorka pozbyła się pucołowatych policzków, a efekt poprawiła za pomocą Photoshopa. Wygląda na to, że brakuje jej połowy twarzy.

Fani byli niezadowoleni, poprosili piosenkarza, aby przestał. W końcu jest kochana nie za swój młodzieńczy wygląd ani wygląd, ale za kreatywność, za jej czarujące występy.

Teraz piosenkarka po prostu goni za młodością i naśladuje siostry Kardashian. Jednak nawet nie zauważa, jak zmienia się w dziwaka.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet