„16 lat razem”: 48-letnia kobieta poślubiła młodego Indianina

Po dwóch nieudanych małżeństwach, wciąż była w stanie znaleźć miłość

Maria jest znaną pisarką, scenarzystką, dramatopisarką, prezenterką radiową i publicystką. Mimo niepowodzeń dwóch pierwszych małżeństw wciąż znalazła miłość: Maria poślubiła indyjskiego księcia 16 lat temu.

Podczas produkcji programu o problemach politycznych w Indiach kobieta poznała Shumita Dattę Guptę. Shumit, bengalski książę z urodzenia, który utracił swój status, został zaproszony jako gość przez pomocnika Marii.

Maria zaprasza Shumita na swoje urodziny, aby lepiej go poznać i pozyskać. Wiedziała, że ​​to jej mężczyzna od pierwszej rozmowy.

Odwzajemnił się, zapraszając gospodarza na randkę. Para pobrała się w 2005 roku, kiedy związek zaczął się rozwijać. Fakt, że Shumit jest o 10 lat młodszy od żony, wcale nie przeszkadza parze.

Odkąd Maria objęła przewodnictwo w rodzinie, może się utrzymać finansowo.

Kobieta zapewnia, że ​​to jej mąż zapewnia komfort mieszkania, zajmuje się domem i gotuje pyszne posiłki. Maria i Shumit Datta Gupta są niezwykle zadowoleni ze swojego 16-letniego małżeństwa.

Kobieta zapewnia, że ​​wsparcie, wzajemne zrozumienie i szacunek dla własnego terytorium są ważniejsze dla ich wspaniałego związku niż romantyczne gesty czy prezenty.

Uważa, że ​​jej mąż jest idealnym człowiekiem rodzinnym, ponieważ jest bardzo odpowiedzialny, hojny i odnosi sukcesy.

Maria nie stawia sobie celów, nie korzysta z pomocy kosmetyczek, nie lubi się odchudzać. Jednak emanuje pewnością siebie i harmonią. Indyjski książę prawdopodobnie zakochał się w niej za to.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet