„Zostałem zdeptany”: Brooke Shields ma żal do swojej matki za to, że pozwoliła fotografom fotografować ją nago w wieku 11 lat

57-letnia aktorka rozpoczęła karierę w Hollywood w 1978 roku, kiedy zagrała w „Pretty Child”. Brooke miała zaledwie 11 lat, kiedy została obsadzona jako kurtyzana. Podczas zdjęć studentka musiała rozebrać się do naga i pocałować swojego 27-letniego partnera Keitha Carradine’a.

Shields kontynuował pracę nad kontrowersyjnymi projektami po triumfie filmu. W wieku 14 lat Brooke zagrała kultową rolę w filmie „Błękitna laguna”, a rok później została twarzą marki Calvin Klein Jeans. Młoda aktorka pozowała na scenie topless. Kiedy Brooke stała się sławna, jeden z fotografów, członek rodziny, sprzedał jej nagie zdjęcia zrobione w wieku dziesięciu lat do publikacji w Playboyu.

Aktorka ujawniła na planie filmu dokumentalnego „Pretty Child: Brooke Shields”, że całe życie cierpiała z powodu biznesu, który ją nadmiernie seksualizował. Shields zapewniła, że ​​jej dziewczyny nie byłyby zainteresowane oglądaniem czegoś takiego.

„To pornografia dziecięca. Pozwoliłbyś nam to robić w wieku 11 lat? – zapytała najstarsza córka Rowana. Na to pytanie aktorka odpowiedziała przecząco.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: