„Nie uwodzicielska, ale dziwna poza”. Britney Spears szeroko rozłożyła nogi na plaży oszołomiona blogerkami

Hitowa piosenkarka Gimme More została oficjalnie zwolniona z aresztu w listopadzie 2021 roku. Britney lubi proste rzeczy – spotkania z przyjaciółmi, podróże i spacery. Dziś 41-letnia księżniczka popu wybrała się na plażę. Spears chętnie zmieniła swoje zwykłe ubranie na bikini z kwaśno-zielonym gorsetem i majtkami w panterkę. Gwiazda spięła włosy w niedbały kok i zakryła twarz okularami przeciwsłonecznymi.

Zdobywca nagrody Grammy chodził boso wzdłuż wybrzeża. Britney wkrótce weszła do wody, a potem żartobliwie spuściła włosy. Matka dwójki dzieci uklękła i dalej zajmowała niegrzeczne pozycje na piasku. Włócznie kilkakrotnie wykazywały poziome pęknięcia. Aktorka uśmiechnęła się, gdy przetoczyły się po niej fale. Podobne ujęcia zwykle publikuje baletnica Anastasia Volochkova podczas wakacji na Malediwach.

Gwiazdce towarzyszył jej bliski przyjaciel, hollywoodzki agent Cade Hudson. Biznesmen pojawił się też kilka razy w kadrze. Obok przyjaciółki Britney wyglądała na szczęśliwą i beztroską.
Fani Britney aktywnie dyskutują o filmie na plaży. „To nie jest uwodzicielskie, raczej dziwne”, „Te same pozy w miniaturowych strojach. Czas skierować energię Britney w pokojowym kierunku”, „Przynajmniej jest na świeżym powietrzu. Nic dziwnego, że się bawi. Tyle lat w zamknięciu”, „Cieszę się, że w końcu się uśmiecha” – mówili użytkownicy.

Spears pierwotnie pogratulowała mężowi jego 29. urodzin na początku miesiąca. Przyjaciółka Paris Hilton posmarowała twarz Sama Asgari tortem urodzinowym. Następnie gwiazda przeszła do bardziej tradycyjnych niespodzianek.
Mama dwójki dzieci uwielbia prowokacyjne kreacje, które podkreślają jej figurę. Britney przymierzyła spódnicę, która ledwo zakrywała jej biodra i poszła na randkę z mężem. Według artystki wybranka nie doceniła jej wysiłków.
Piosenkarka ponownie znalazła się w centrum skandalu. Pies uciekł z domu Spears. Pies zdążył ugryźć przechodnia, zanim złapała go ekipa ochroniarzy gwiazdy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: