Długie rzęsy i krzaczaste brwi: 21-letnia córka Cindy Crawford trafiła na okładkę magazynu bez makijażu

Kaia Gerber zdradziła w jednym z wywiadów, że jej aspiracje są związane z literaturą.
Kaia Gerber nie jest znana z tego, że na co dzień nosi dużo makijażu, dlatego jej fanki nie były zszokowane, gdy pojawiła się na najnowszej okładce magazynu iD bez makijażu.
Zdjęcie zrobione z bliska podkreśla naturalnie gęste brwi i rzęsy Kai Gerber, które odziedziczyła po swojej słynnej matce.
Zdjęcie zrobione z bliska podkreśla naturalnie gęste brwi i rzęsy Kai Gerber, które odziedziczyła po swojej słynnej matce.
Kaia Gerber ma około 6 milionów obserwujących na Instagramie (platforma zakazana w Rosji za treści ekstremistyczne), a wielu z nich wyraziło swój podziw dla jej ostatniej sesji zdjęciowej w sekcji komentarzy. Jej fani komplementowali jej naturalne piękno, komentując: „Twoje rzęsy są niesamowite”, „Chciałabym mieć twoje brwi”, „Wyglądasz jak anioł” i „Wow, twoje oczy są oszałamiające”.Oprócz przykuwającej uwagę sesji zdjęciowej, niedawny wywiad Kaia Gerber opublikowany w zachodniej publikacji również wzbudził zainteresowanie opinii publicznej. Wywiad miał nietypowy format, a redaktorzy skompilowali oświadczenie modelki z filmów nakręconych w ramach jej klubu książki. W wywiadzie Gerber wyraziła chęć zgłębiania świata literatury, a nawet podzieliła się planem napisania powieści, która wywoła emocje i doprowadzi czytelników do łez. Zdradziła również, że wymyśliła już pierwszą linię swojej powieści, którą jest „Wybaczam ci”.Oprócz przykuwającej uwagę sesji zdjęciowej, niedawny wywiad Kaia Gerber opublikowany w zachodniej publikacji również wzbudził zainteresowanie opinii publicznej. Wywiad miał nietypowy format, a redaktorzy skompilowali oświadczenie modelki z filmów nakręconych w ramach jej klubu książki. W wywiadzie Gerber wyraziła chęć zgłębiania świata literatury, a nawet podzieliła się planem napisania powieści, która wywoła emocje i doprowadzi czytelników do łez. Zdradziła również, że wymyśliła już pierwszą linię swojej powieści, którą jest „Wybaczam ci”.Kaia Gerber powiedziała, że ​​często daje ludziom książki, które wywarły na nią duży wpływ, ilekroć ich spotyka. W zamian prosi również o rekomendacje książek, stwarzając okazję do nawiązania kontaktu z innymi dzięki wspólnej miłości do literatury. „Literatura odegrała znaczącą rolę w budowaniu relacji z najbliższymi mi osobami” – dodał Gerber. Jeśli chcesz poznać preferencje czytelnicze celebrytów, więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: