„Oddana matka”: Mama Doberman adoptowała kociaka wkrótce po tym, jak dała borth swoim szczeniętom

Cudowny piesek o wielkim sercu

Słyszymy ekscytujące historie o ratowaniu zwierząt prawie codziennie. Ta historia nie jest wyjątkiem i z pewnością sprawi, że poczujesz się bardzo szczęśliwy z jej niepowtarzalnością.

Nie tylko ta mała kotka została uratowana, ale znalazła także nową matkę, która okazała się psim i doskonale wykonuje swoje obowiązki macierzyńskie.

W sierpniu Britany Callan, która mieszka w Stanach Zjednoczonych, pomagała swojemu kuzynowi w remoncie jego domu.

Nagle usłyszała cichy dźwięk z ogrodu i postanowiła sprawdzić, skąd on pochodzi. Tam niespodziewanie znalazła małą ślepującą kotkę.

Obejrzała się, aby znaleźć matkę kociąt, ale niestety matka nie była nigdzie widać.

Najpierw Brittany nie dotykała kotka przez jakiś czas, oczekując, że matka kotka wróci niedługo i zabierze swoje kocię. Ale biedne kociątko płakało do wieczora, a żadnych wiadomości nie było, więc Brittany musiała je zabrać do domu. Początkowo nie chciała tego robić, ponieważ kobieta była zdenerwowana i martwiła się o to, jak jej zwierzak zareaguje na obecność kota.

Niektórzy mogą wciąż twierdzić, że psy rasy doberman są agresywne, ale ten pies, o imieniu Ruby, udowadnia, że ci, którzy tak myślą, się mylą.

Przy okazji, samica psa właśnie urodziła własne szczenięta i bardzo chętnie zaadoptowała bez wahania nowo narodzonego kociaka i opiekowała się nią z wielką miłością.

Szczenięta Ruby nie odróżniały „swojego noworodka” od swoich rodzeństwa.

Delikatna suczka już wcześniej opiekowała się osieroconymi zwierzętami, takimi jak króliki i świnie, więc nie było powodu, aby teraz martwić się o jej postawę.

To wspaniały mały pies z wielkim sercem i jest gotowy opiekować się każdym potrzebującym.

Kotka wkrótce została nazwana Rose i uwielbia spędzać czas z kochającą rodziną pełną psów. Kiedy urosła trochę większa i silniejsza, zaczęła bawić się ze szczeniętami i dobrze się bawić. Ta zabawna historia pokazuje, jak współczujące i oddane mogą być zwierzęta, nawet jeśli wciąż uważane są przez wielu za niebezpieczne. To wszystko to błędne przekonania i wszystko zaczyna się od naszego stosunk

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: