Hailey Bieber miała na sobie spódnicę, w której aż strach wyjść! Jest ku temu widoczny powód

Hailey Bieber to jedna z najbardziej znanych modelek na świecie i jednocześnie trendsetterka. Każdy jej występ to efekt przemyślanej pracy, co sprawia, że ​​to przy niej można sprawdzić główne trendy sezonu.

Najczęściej obrazy Haley są powściągliwe i eleganckie, ale czasami są oburzające. Główną i najbardziej ulubioną częścią garderoby Biebera są spódnice.

Ich długość różni się w zależności od wyglądu, ale minis pozostają ulubionymi. Najczęściej widać w nich modelkę, a długość niektórych spódnic tylko nieznacznie zakrywa pikantne miejsca.

Jeden z nich Hayley zademonstrowała podczas spaceru. Modelka miała na sobie beżową wiatrówkę oversize w stylu vintage z niebieskimi i czerwonymi akcentami, dżinsową minispódniczkę, białe skarpetki i tenisówki Nike.

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie jedno „ale”. Spódnica miała rozcięcie z boku. Co więcej, był tak szczery, że podczas chodzenia materiał mocno się wyginał, odsłaniając białą kieszonkę od wewnętrznej strony spódnicy i bieliznę modelki.

„Chodzi, ale wszystko widzi”, „Po co nosić spódnicę, która niczego nie zakrywa”, „Świetnie wygląda, ale za dużo odkrywa”, „Mam nadzieję, że te spódnice nie wyjdą z mody”, „Okropny trend”, „ Uwagę na pewno nie zabraknie”, „Spódnica to marzenie maniaczki” – wyrażali swoją opinię internauci.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet