„Przygotowania do ślubu”: Fani są pewni, że Adele wkrótce wyjdzie za mąż

Fani już gratulują szczęśliwej parze

Adele szybko stała się sławna kilka lat temu i od tego czasu fani śledzą jej wzloty i upadki zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Piosenkarka miała złamane serce po rozwodzie z Simonem Koneckim. Wydarzenie odbiło się szerokim echem i wywołało ogromne poruszenie w Internecie.

Jednak Adele ma kreatywny i utalentowany umysł, więc zamieniła swój ból w muzykę i wydała album, który zachwycił jej fanów na całym świecie. Jej album 30 odniósł ogromny sukces i przyniósł jej nagrodę Grammy za singiel Łatwiej mi.

Teraz 34-letnia aktorka wkracza w nowy rozdział swojego życia osobistego. Jej zaręczyny z Rich Paulem zachwyciły fanów. Para oficjalnie ogłosiła swój związek w 2021 roku. Piosenkarka otwarcie mówiła o swoim związku z agentem sportowym, zaznaczając, że jest z niego naprawdę szczęśliwa.

Sam Rich Paul jest człowiekiem sukcesu. W 2020 roku został okrzyknięty jednym z najpotężniejszych agentów sportowych na świecie wg Forbesa. Oczywiście Adele znalazła partnera życiowego, który ma takie same ambicje i ambicje jak ona.

Pierścionek z ogromnym brylantem na palcu Adele przykuł uwagę ich fanów i potwierdził wszystkie plotki o ich zaręczynach. Chociaż sama para nigdy nie skomentowała tej wiadomości, fani wciąż są zachwyceni.

W tym samym czasie fani zaczęli łączyć decyzję Adele, by nie występować na koronacji Karola III, z przygotowaniami do jej zbliżającego się ślubu. Piosenkarka wspomniała, że ​​jest zasypana jakimś biznesem, a fani od razu zaczęli myśleć, że jest zdecydowanie zajęta planowaniem swojego ślubu.

Cokolwiek to jest, oczywiste jest, że Adele koncentruje się obecnie na swoim życiu osobistym. Ponownie znalazła miłość i rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu po trudnym rozwodzie. Fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, co zrobi dalej, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: