„Starość nie jest oczywista”: Claudia Schiffer pokazała swoje piękne ciało na plaży

Claudia będzie wyglądać jak modelka nawet w wieku 80 lat!

W sierpniu znana supermodelka Claudia Schiffer obchodziła swoje 52. urodziny, ale wygląda na to, że wiek to dla niej tylko liczba. Ostatnio Claudia podzieliła się zdjęciem z wakacji, na którym widać nieskazitelną figurę, która z łatwością mogłaby należeć do 18-latki. Jej fani byli zachwyceni, widząc oszałamiające nowe zdjęcia długonogiej modelki i nie mogli się oprzeć komentarzom na temat jej nienagannej sylwetki.

Niektóre komentarze pozostawione przez obserwatorów Claudii Schiffer pod jej ostatnim zdjęciem zawierają wyrazy niedowierzania w jej wieku, takie jak „Nie mogę uwierzyć, że masz ponad 50 lat” i „Modelka ma 52 lata”. Inni chwalili jej ponadczasowe piękno, a jeden z fanów skomentował: „Jesteś najlepsza, Claudia”.

Niektórzy porównywali ją do modeli z lat 80. i 90., twierdząc, że nie mają sobie równych, a obecny zbiór modeli na wybiegu jest trudny do odróżnienia od siebie, jak powiedziała jedna osoba: „Osobiście nie mogę sobie przypomnieć”.
Pod zdjęciami Claudii Schiffer można znaleźć mnóstwo entuzjastycznych komentarzy jej fanów, takich jak „Jaki chleb”, „Bogini”, czy „Klaudia będzie wyglądać jak modelka nawet w wieku 80 lat”.

Inni byli zahipnotyzowani jej długimi nogami i umięśnionym brzuchem, komentując w stylu „Jakie nogi” i „Niektórzy nie mogą się nawet pochwalić tak dobrze zarysowanym brzuchem w wieku 20 lat”. Jej fani wyrażali podziw dla jej naturalnego piękna, komentując: „Natura dała z siebie wszystko” i „Twoja uroda jest darem”.

Co sądzisz o zdjęciach z wakacji Claudii Schiffer? Czy uważasz je za atrakcyjne?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet