„Szczyt złego smaku!” Emma Watson wyszła z kurtyny w przezroczystej sukience

Emma Watson w kwietniu skończyła 32 lata. Jednak od czasu swojej najsłynniejszej roli – Hermiony Granger z „Harry’ego Pottera” niewiele się zmieniła. Przynajmniej aktorka wciąż nie może znaleźć swojego stylu.

Watson nie chodzi tak często po czerwonym dywanie. Ale kiedy nadal uczestniczy w imprezach towarzyskich, od razu trafia na listę najgorzej ubranych gwiazd.


Jest to nawet zaskakujące – w końcu Emma ma doskonałe dane zewnętrzne i doskonałą figurę. Jednak raz po raz upiera się przy wybieraniu najbardziej absurdalnych i źle dopasowanych strojów, jakie można sobie wyobrazić.
Weźmy na przykład jej pojawienie się na pierwszej w historii ceremonii wręczenia Earthshot Prize w Londynie. Sam pomysł na strój Watsona był dobry: niezwykła górna sukienka wykonana z dziesięciu sukien ślubnych pochodzących z recyklingu. Ale w stylu, który wybrała Emma, ​​strój wyglądał bardzo dziwnie.
Obecna sukienka aktorki, w której przyszła na gwiazdorską kolację fundacji Caring Foundation „Care for Women” w Nowym Jorku, również pozostawiała wiele do życzenia.

Przezroczysta kreacja przywoływała skojarzenia z tiulowymi firankami, które wiszą na oknach niemal w każdym mieszkaniu. I dziwne nacięcia – ze śladami kocich pazurów. Porównaj – czy rzeczywiście jest coś wspólnego?

Przypomnijmy, że niedawno Watson przyznała w wywiadzie, że nie wszystko jej się podobało w roli Hermiony. W szczególności momenty, które dotyczyły jej wyglądu. A wszystko dlatego, że Emma zdecydowanie nie zgadza się z hollywoodzkimi standardami piękna. „Myślę, że bycie ładną to zbyt duża presja” — powiedział niedawno Woston. Wygląda na to, że ma takie samo zdanie na temat mody i stylu.


„Patrzę wstecz na wczesne filmy i widzę tę małą dziewczynkę – i wiem, że to ja, ale wydaje się być inną osobą. To zawstydzające patrzeć, jak przechodzę przez niezręczne etapy dorastania! Minęło tyle czasu i tyle się wydarzyło, że wydaje mi się, że jej nie znam” – gwiazda po raz kolejny opowiedziała o swojej najsłynniejszej roli.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: