„Już nie tak młoda”: gwiazda Game of Thrones zaskoczyła swoich fanów swoim wyglądem

Czas nie był miły dla ukochanej aktorki wszystkich

Czas nie był łaskawy dla jednej z najseksowniejszych aktorek naszego pokolenia, Khaleesi i Daenerys Targaryen, Matki Smoków. Emilia Clarke ma znaczące zmarszczki na twarzy w wyniku swojego szczerego uśmiechu, który zdobył jej miliony fanów na całym świecie.

Jej pełny uśmiech i surowy zez zebrały swoje żniwo. Emilia udostępniła zdjęcie na Instagramie (organizacja ekstremistyczna zdelegalizowana w Rosji), na którym nawet niewielkie rozmycie nie było w stanie zakryć zmarszczek aktorki.

Clark ujawniła w nim, że podczas kwarantanny przeczytała wiele powieści i nie mogła nie polecić tej, która zrobiła na niej największe wrażenie. Książka Jenny Diski Dlaczego po prostu nie robiłeś tego, czego cię nauczono, była zbiorem esejów. Wygląda na to, że Emilia nie była wyjątkiem i podczas kwarantanny czytała motywującą literaturę.

Pamiętaj, że Emilia Clarke ma 34 lata, a powstawanie zmarszczek na twarzy w tym wieku jest typowym procesem fizjologicznym, szczególnie dla emocjonalnych osób takich jak ona.

Przynajmniej aktorce nie można zarzucić uzależnienia od botoksu i innych operacji kosmetycznych. Co więcej, zauroczenie celebrytów filtrami często tworzy zwodniczy wygląd, a dzięki wysiłkom paparazzi widzimy tylko, jak supergwiazdy wyglądają w rzeczywistości, bez retuszu.

Wcześniej rozmawialiśmy o tym, dlaczego Emilia Clarke nie używa botoksu i jak dba o swoją twarz. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z takimi operacjami kosmetycznymi, zalecamy wykonanie tego prostego treningu na twarz.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: