„Zupełnie inne pięcioraczki”: ci małżonkowie mieli jednocześnie 5 dzieci, ale nie są do siebie podobni

Para zdecydowanie postanowiła zatrzymać wszystkie dzieci

Około trzynastu lat temu rodzina Artamkinów doświadczyła prawdziwego cudu. Para miała pięć córek. Byli miło zaskoczeni, ponieważ nikt z nich wcześniej nie znał płci dziecka.

Fakt, że mieli pięć dziewcząt, Varvara dowiedziała się na miejscu, zanim wiedzieli, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka.

Zaniepokojeni lekarze poradzili parze, aby zniszczyć dwa zarodki, aby nie narażać matki i dzieci na niebezpieczeństwo.

Ale jako chrześcijanie, rodzina Artamkinów postanowiła odmówić oferty. Zdecydowali, że cokolwiek by się stało, jeśli Bóg tego chce, to wszystko pójdzie tak, jak miało być.

Ponieważ rosyjscy lekarze odmówili zajęcia się ich przypadkiem, Artamkini zostali zmuszeni do opuszczenia Rosji i urodzenia dzieci za granicą. Dziewczynki urodziły się w 26 tygodniu ciąży.

Dzieci natychmiast zostały umieszczone w inkubatorze przedwczesnym, ponieważ były niedowagą. Rosły i się rozwijały dobrze. Wkrótce cała rodzina powróciła do Moskwy.

Już liczna rodzina została ciepło przyjęta na lotnisku, a para otrzymała czteropokojowe mieszkanie, już w pełni umeblowane i wystarczająco duże dla nich.

Teraz dziewczynki wystarczająco dorosły i mają już 12 lat.

W miarę jak dorastały, stawały się od siebie różne i znacznie różniły się wyglądem i charakterem. Każda ma swoją wyraźną osobowość i jest unikalna na swój sposób.

Rodzice są wspierani i zachęcani we wszystkich swoich wysiłkach. Dziewczynki chodzą do kościoła od wczesnego dzieciństwa. Jeśli było to interesujące, podziel się tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: