„Ich słodkość jest nie do odparcia”: Spojrzenie na dzień nowonarodzonych szczeniąt jamników

Ich małe twarze są najbardziej uroczym widokiem!

Pięć uroczych szczeniaków jamników i ich matka leżą skuleni w pudełku wypełnionym miękkimi futrzanymi kocami. Czy możesz sobie wyobrazić coś jeszcze słodszego? Ich małe twarze są najbardziej uroczym widokiem!

Pierwszą rzeczą, jaką robią po przebudzeniu, jest pójście do łazienki! Właściciel umieszcza podkład higieniczny w plastikowym pudełku, aby ułatwić kontrolę nad szczeniakami (to genialny ruch).

Po tym, jak wszyscy mieli swoją kolej, aby skorzystać z łazienki, nadszedł czas na śniadanie. Wygląda to niezbyt apetycznie, ale szczeniaki wydają się go uwielbiać. Jedno szczeniak wkłada łapkę do sterty jedzenia i odchodzi.

Szczeniaki jedzą nieco za wolno dla upodobań mamy, więc kończy ona talerz (było już, zrobione to).

Wszyscy zaczynają chodzić po skrzyni porodowej, trzęsąc się i jęcząc. Pięcioro z nich ustawia się w kącie mamy i przekonuje ją, że potrzebują karmienia.

Szósty szczeniak podchodzi do kobiety z aparatem fotograficznym i wydaje się być oczarowany jej czerwoną bluzką. Mama pies jest zajęta czymś innym z jednym z szczeniaków, więc wygina się w stronę swojego właściciela.

Wreszcie nadszedł czas, aby usadowić się na noc, a ich wygodne łóżko zostało przygotowane z kocami i podkładami higienicznymi. „Cichy Chłopak” korzysta z toalety na podkładzie, tak jak powinien, i wszystkie malutkie psiaki przygotowują się na noc.

LouLou, mama, daj nam znać, co się dzieje z harmonogramami i pilnuj, co dzieje się z kamerą. Dobranoc szczeniaczki, do następnego razu!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: