Miłośnicy tyłków: jak Justin i Haley Bieber wyglądają, gdy myślą, że nikt ich nie widzi

Zidentyfikowanie ich jako rodziny królewskiej mody ulicznej nie jest łatwym zadaniem.Jeśli chodzi o styl, Justin i Hailey Bieber są uznawani za jedną z najmodniejszych par naszych czasów. Nietrudno zrozumieć, dlaczego; stali się najlepszymi ambasadorami mody ulicznej, noszącymi modne ubrania oversize i najnowsze sneakersy, które zawsze wydają się wzajemnie uzupełniać.Jeśli chodzi o styl, Justin i Hailey Bieber są uznawani za jedną z najmodniejszych par naszych czasów. Nietrudno zrozumieć, dlaczego; stali się najlepszymi ambasadorami mody ulicznej, noszącymi modne ubrania oversize i najnowsze sneakersy, które zawsze wydają się wzajemnie uzupełniać.Niemniej jednak są chwile, kiedy ich wspólne występy wywołują dyskusje wśród entuzjastów mody.
Niedawno Justin i Hailey Bieber zostali zauważeni na lotnisku Charlesa de Gaulle’a, gdy przygotowywali się do wyjazdu z Francji do Los Angeles. Para zdecydowała się na swobodny strój na swój lot, a Hailey założyła klasyczny płaszcz, dżinsy i podstawowy czarny sweter, aby uzyskać prosty, ale stylowy wygląd. Jednak strój Justina wzbudził pewne zdziwienie.
Pomimo ich wysiłków, by ukryć się za okularami przeciwsłonecznymi, czapkami i maskami ochronnymi, para wciąż była zauważana przez wytrwałych fotografów. Podczas gdy Justin i Hailey są często widywani w bardzo stylowych strojach, nadal wyglądali uroczo, nawet w swoich swobodnych strojach.Jeśli ciekawi Cię, które inne gwiazdy również preferują bardziej wyluzowany styl, zapoznaj się z poniższym artykułem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: