„Zabawny Jamnik na wakacjach”: pies odwiedza plażę, aby uciec przed ekstremalnym upałem

Takie wakacje to marzenie wielu osób

Wakacje w Grecji to marzenie dla większości z nas, ale ten uroczy piesek może je przeżywać co roku.

Spithas żyje dobrze! Jest młodym i odważnym jamnikiem, który mieszka w Grecji i spędza wakacje na słynnych greckich wyspach. Jego ludzie go uwielbiają i dbają, aby mógł cieszyć się morzem i słońcem, za które Grecja jest taka słynna.

Spithas przez cały rok jest najlepszym przyjacielem swoich ludzi: szczeka pilnie, gdy są obcy w pobliżu domu, odpędza ptaki, gdy pozwolą mu wejść na podwórko i pilnie zakopuje wszystkie kości, które tylko może, na wypadek deszczowego dnia.

Spithas naprawdę chce być dobrym psem, i widać to na filmie, który jego ludzie nagrali z nim, gdy cieszył się greckim latem: patrzy na nich przed każdą czynnością, szukając ich akceptacji!

I udaje mu się, ponieważ codziennie uczy się nowych sztuczek i z entuzjazmem bawi się ze swoimi ludźmi.

W pięknym morzu Chalkidiki, jednym z najpopularniejszych celów turystycznych w północnej Grecji, Spithas bawi się z psami, jakie zasługuje!

Biegnie po złotym słońcu, pływa w ciepłych wodach i skacze z łodzi dla radości jego serca.

Ten ostatni etap to stan dla wszystkich graczy i tych, którzy chcą odzyskać energię i przyspieszyć nowy etap na plaży, ponieważ, co jest bardzo ważne, zasługuje na ogromny brawo i na wszystko, co tylko możesz i chcesz zobaczyć.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: