Co się stało z genami jego mamy? 20-letni syn Madonny musi chodzić na siłownię

Madonna, w wieku 62 lat, jest w świetnej kondycji. Performerka nie boi się prowokacyjnie ubierać, a czasem wydaje się młodsza od swojego 26-letniego chłopaka. Niestety, Rocco Richie, syn gwiazdy, nie poszedł w ślady matki.

Rocco został niedawno sfotografowany na meksykańskiej plaży przez fotografów. 20-latek bawił się z kumplami podczas kąpieli w czystym morzu. Dziś jesteśmy pewni, że każdy pozazdrościłby takich wakacji.

Ritchie pojawił się przed kamerą ubrany tylko w czarne kąpielówki. Należy zauważyć, że mężczyzna nie miał się czym chwalić: Rocco nie miał brzucha ani idealnych mięśni. Co więcej, jego brzuch sprawiał, że wyglądał jak starszy syn Madonny, zwłaszcza w porównaniu z wybrańcem Madonny, Ahlamalic Williams. Ale facet nie wydawał się zawstydzony: nie próbował ukryć się przed fotografami i szczęśliwie kontynuował wakacje.

Jednak nie osądzaj Rocco za to, że nie podąża śladami gwiezdnej mamy z niespokojnym pochodzeniem. Ich związek ma skomplikowaną przeszłość. Kiedy Madonna zbyt surowo wychowała Richiego, syn zdecydował się uciec do Londynu, aby być z ojcem. W młodości młody człowiek związał się ze złą organizacją i został nawet aresztowany.

Jeśli jesteś ciekawy, które potomstwo celebrytów zbłądziło, możesz dowiedzieć się tutaj.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet