„Dzisiaj mija rok”! Regnant Lindsay Lohan pokazała zdjęcie z mężem i pogratulowała mu rocznicy ślubu

Lindsay Lohan upamiętnia cudowną okazję, składając życzenia z okazji rocznicy ślubu swojemu partnerowi, Baderowi Shammasowi.
Gwiazda „Wrednych dziewczyn” i jej wybranka cieszyli się perkalowym ślubem. Z tej okazji 36-letnia artystka podzieliła się romantycznym zdjęciem ze spaceru. Lindsay i Bader byli ubrani swobodnie. Ciężarna aktorka ubrała się wygodnie w dżinsową koszulę i obszerną puchową kurtkę w moro. Lohan nosiła warkocze do tyłu głowy i miała naturalny makijaż.
Wiceprezes Credit Suisse ubrany był swobodnie w czarny podkoszulek i bomberkę w kolorze khaki. Lindsay uśmiechnęła się zrelaksowana, obejmując ramieniem talię męża. Aktorka przywitała go delikatnie. „Tego dnia, 3 kwietnia 2023 roku, dokładnie rok temu! Lindsay Lohan wysłała wiadomość, aby życzyć swojemu partnerowi wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy”.Obecnie partnerzy mieszkają w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Lindsay odwiedza Stany Zjednoczone wyłącznie w celach biznesowych. W 2020 roku poznali się. Lindsay i Bader po raz pierwszy zwrócili na siebie uwagę opinii publicznej podczas imprezy muzycznej w Dubaju. Para zaręczyła się w listopadzie 2021 roku. Ślub Lohana i Shammasa utrzymywano w tajemnicy. Aktorka ujawniła to dopiero w swoje 36. urodziny.
Nieuchronny dodatek do rodziny celebrytów został ujawniony w zeszłym miesiącu. Lohan przyznała, że ​​wkrótce zostanie mamą. Ojciec aktorki, Michael Lohan, jest zachwycony nowożeńcami i niecierpliwie czeka na przyjście na świat wnuka.Paris Hilton, „zdeklarowana” przyjaciółka aktorki, jako jedna z pierwszych oklaskiwała ją. „Gratulacje z okazji rocznicy!” „Cieszę się z twojego powodu!” napisał model. Po dowiedzeniu się o ciąży Lohan gwiazdy zapomniały o dawnych waśniach.
Wielbiciele Lindsay obsypywali ją pochwałami. „Życzę szczęśliwego jubileuszu”! „Miłość wisi w powietrzu”. „Przystojny! „Niech wasze małżeństwo będzie pełne miłości i szczęścia”. „Promienisz!” i „Elegancka para!” Zrobi doskonałe dzieci”, „Wyglądasz na szczęśliwego” – powiedzieli użytkownicy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: