„Inteligentny umysł i bystry charakter”: bystry i pełen humoru chłopiec sprawia, że ​​Steve Harvey chichocze z jego żartów (wideo)

Mały geniusz rozbawił wszystkich swoją obecnością na pokazie

Na świecie jest wiele naprawdę mądrych dzieci, o których nie wiemy. Od dzieciństwa mają szerokie perspektywy. W rzeczywistości te dzieci można łatwo uznać za dorosłych, a nie za dzieci, ponieważ wielu dorosłych nie posiada nawet połowy swojej inteligencji.

Steve Harvey ma szczęście, że w ramach swojego programu ma okazję poznać kilkoro takich dzieci Małe duże strzały. W programie biorą udział utalentowane dzieci o inteligentnych umysłach i bystrych charakterach.

Steve zauważył wyjątkowość tego małego chłopca, kiedy już miał dokończyć przedstawienie. 4-letni Tommy Johnson był w stanie rozbawić publiczność i widzów swoją niesamowicie błyskotliwą osobowością i niesamowitym poczuciem humoru. Mały geniusz rozbawił wszystkich swoją obecnością na pokazie.

Kiedy Steve poprosił go, aby opowiedział trochę o swoich relacjach z członkami rodziny, chłopiec odważnie zwrócił uwagę na swoich starszych braci, którzy nie chcieliby dzielić się z nim swoimi żonami.

Jego ostre odpowiedzi rozśmieszyły całą publiczność i samego prowadzącego. Wszyscy zakochali się w jego jasnym charakterze.

Oprócz tego, że jest zabawny, chłopiec jest również bardzo inteligentny. Mógł wyraźnie zidentyfikować zdjęcia wszystkich 45 prezydentów USA. Wie też sporo o ich życiu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: