Mała dziewczynka obok ciężko chorego ojca: żona Bruce’a Willisa pokazała wzruszające wideo

Rodzina Willisów może świętować obecność Bruce’a Willisa podczas uroczystej okazji, która wyznacza ważny moment w życiowej podróży jego córki, a Emma Herming staje przed wyzwaniem przystosowania się do nowej roli opiekunki swojego chorego partnera, który wymaga jej obecności w inna lokalizacja.
Aktor „Szklanej pułapki” niedawno skończył 68 lat, ale zrezygnował z pracy z powodu walki z demencją czołową i skroniową, która poważnie wpłynęła na jego życie. Mimo to jego rodzina nadal zapewnia mu niezachwiane wsparcie w tym trudnym okresie. Emma, ​​najstarsza córka Willisów, skończyła tego dnia 11 lat i aby upamiętnić to wydarzenie, nakręciła wzruszający film, w którym wykorzystała szczęśliwe chwile, które rodzina udokumentowała na przestrzeni czasu. Wideo pochodzi z czasów, gdy dziewczyna była dzieckiem. Pomimo swojej choroby Bruce zawsze był kochającym i wspierającym ojcem dla swojej córki, będąc obecnym przy wszystkich jej osiągnięciach. Nawet walcząc z chorobą, pozostaje aktywny w życiu swojej córki, a ostatnio nagrał wideo, na którym gra na pianinie. Emma wykorzystała 11. urodziny Mabel Ray, aby wyrazić swój podziw dla żywej i wesołej osobowości swojej córki, niczym więcej niż umiejętnością niesienia radości otaczającym ją ludziom poprzez zaraźliwy uśmiech i ciepło. Emma pochwaliła również Mabel za jej miłość i troskę o rodzinę i przyjaciół oraz zachęciła ją, by nadal świeciła tak jasno jak ona.
Emma Heming i Bruce Willlis, znany hollywoodzki aktor, są szczęśliwymi rodzicami dwóch córek, Mabel Ray i Evelyn Penn. Przed zawarciem związku partnerskiego z Emmą Bruce był żonaty z Demi Moore, z którą ma trójkę dorosłych dzieci. Bruce ma teraz w sumie kwintet dzieci po urodzeniu swojego duetu córek z Emmą.
W historii rodziny Willisów miało miejsce doniosłe wydarzenie, kiedy to Rumer Willis, najstarsza córka Bruce’a, podzieliła się ekscytującą wiadomością o zbliżającym się macierzyństwie. Ogłoszenie ciąży Rumer z pewnością wywołało ogromne szczęście i oczekiwanie u Bruce’a i jego rodziny, którzy są bliscy rozpoczęcia nowego i ekscytującego rozdziału w swoim życiu jako dziadkowie po raz pierwszy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: