Margot Robbie przeszła na brunetkę i zamieniła się w kopię młodej Jolie

30-letnia Margot Robbie słusznie uważana jest za jedną z najpiękniejszych dziewczyn na świecie.
Jakie było zdziwienie fanów, gdy zobaczyli Margo na świeżych zdjęciach hollywoodzkich reporterów… brunetkę. Gwiazda była po prostu nie do poznania.

Muszę powiedzieć, że pomimo tego niezwykłego obrazu ciemne włosy Robbie są bardzo odpowiednie, dzięki czemu jej wygląd jest jaśniejszy i bardziej spektakularny. Niektórzy nawet porównywali aktorkę po zmianie wizerunku z młodą Angeliną Jolie. I to prawda, te gwiazdy mają teraz coś wspólnego.

Inni martwili się: skąd tak drastyczna zmiana wizerunku? Czy na przykład Robbie zamierza rozwieść się ze swoim mężem, Tomem Ackerleyem? W końcu to dobrze znany fakt: kiedy dziewczyna zmienia coś w swoim wyglądzie, wskazuje to na zmiany w jej życiu osobistym.


W rzeczywistości w rodzinie Robbiego wszystko jest w porządku. I została brunetką na potrzeby kręcenia nowego filmu – historycznego filmu Davida O. Russella, który jeszcze nie ma nawet imienia.


Chociaż kto wie, może po kręceniu Margo zdecyduje się na pozostawienie nowego koloru włosów, bo naprawdę bardzo jej to pasuje. Jaka jest waszym zdaniem najlepsza aktorka?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: