Na wietrzną pogodę wybrała niefortunny strój. Rita Ora poszła na spacer w sukience, która niczego nie zakrywała

Pomysłowość Rity Ory nie tylko ekscytuje jej fanów, ale także kształtuje trendy w modzie.

I najczęściej brytyjska aktorka przoduje w tym. Ubiera się w ultranowoczesne komplety, które nie każdy by założył. Lub uczestniczy w imprezach towarzyskich w oszałamiających sukniach.

Niemniej jednak, jak wiele osób, Rita miewa złe dni. Czasami piosenkarka może wyjść na spacer ubrana nieodpowiednio do pogody lub w zbyt krótkim stroju.

Paparazzi schwytali Orę podczas kolejnej wycieczki, a ona wyraźnie nie zwróciła uwagi na zdjęcie tego dnia. Diva nosiła nieuczesane włosy związane w wysoki kucyk i ukrywała brak makijażu dużymi okularami przeciwsłonecznymi.

Największym zainteresowaniem cieszyła się jednak kreacja piosenkarki. Długość białej luźnej sukienki haftowanej w kwiatki zakończonej na środku uda.

Lekka tkanina nieustannie unosiła się pod silnym podmuchem wiatru, odsłaniając wszystkie soczyste plamy. Rita chwyciła dłonią rąbek swojej szaty, żeby uniknąć wstydu.

Czarna skórzana torba na jej ramieniu i zamszowe klapki dopełniały dziwnego obrazu. Wielbiciele Rity Ory uznali występ piosenkarki za porażkę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: