Nawet jej wierni fani jej nie rozpoznali. Paparazzi przyłapali bardzo grubą Fergie na spacerze

Fergie rok temu mogła pochwalić się znakomitą formą fizyczną, mimo że obchodziła już swoje 45. urodziny.

Formę Fergie docenili specjaliści, którzy stwierdzili, że jej ciało jest cudownie harmonijne i proporcjonalne. Fergie piastowała to wyróżnienie przez kilka lat.

Piosenkarka i aktorka przez długi czas była wręcz fanatycznie uzależniona od zdrowego trybu życia, sportu i dobrego odżywiania: każdego dnia spędzała kilka godzin na zajęciach ruchowych. Celebrytka stwierdziła, że ​​boi się drugiego dziecka, bo boi się przytyć.

Niemniej jednak, po legalnym rozwodzie z Joshem Duhamelem w 2019 roku, Fergie wydawała się poddawać. Chociaż stwierdziła w wywiadach, że jej uczucia do partnera wyblakły, piosenkarka i Josh byli w ostatnich latach bardziej przyjaciółmi niż mężem i żoną.

Jednak od czasu rozwodu Fergie w dużej mierze popadła w zapomnienie. Na początku zeszłego roku paparazzi udało się sfotografować piosenkarkę, gdy jadła kolację z kumplami w restauracji i było widać, że już wtedy poprawiała się.

A teraz piosenkarka została sfotografowana na ulicach Los Angeles, a fani początkowo nie rozpoznali na zdjęciu swojego ulubieńca z powodu retuszu i filtrów. Fergie wygląda na bardzo pulchną w jasnej sukience koszulowej.

Kilka osób podejrzewało, że aktorka jest w ciąży. Jednak ani ona, ani jej przedstawiciele nie wydali oficjalnych oświadczeń w tej sprawie. Fergie wyznała też niedawno w wywiadach, że jest otwarta na nowe związki i nie ma partnera.

Dopiero okaże się, czy piosenkarz ujawni zbliżający się dodatek, czy naprawdę rozważy utratę wagi w najbliższej przyszłości. W końcu wielu celebrytom udało się uzyskać świetną formę w ciągu ostatniego roku i zachwycić fanów zadziwiającymi przemianami. Zalecamy przyjrzenie się im i motywowanie ich osiągnięciami.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: