„Oszałamiający jak zawsze”: Nicole Scherzinger lśniła jak diament w prowokującej sukience

Potrafi bez wysiłku zadziwić wszystkich swoim wyglądem

Nicole Scherzinger, amerykańska piosenkarka, aktorka i osobowość telewizyjna, nigdy nie znalazła się na liście najlepszych światowych modelek, pomimo jej uderzającej urody. Jednak wyróżnia się jako jedna z nielicznych, która bez wysiłku może afiszować się seksownym strojem z głębokimi dekoltami, nie wyglądając lubieżnie ani prymitywnie. Być może jest to wrodzona cecha, którą posiada, a jej nienaganne wyczucie mody dodatkowo podkreśla jej naturalny urok. Niezależnie od tego, jej oszałamiający wygląd jest niezaprzeczalnie urzekający i trudny do zignorowania.

Nicole ubrała się w sposób, który sprawił, że powiedziałeś: „Wow!” Sukienka z odkrytymi plecami i wysokim rozcięciem do bioder podkreśliła figurę gwiazdy, a sandały na cienkich szpilkach i lakoniczne kolczyki dopełniły prowokacyjny look divy. Nie obyło się też bez niespodzianek: albo flesz zadziałał, albo suknia rzeczywiście jest ozdobiona setką kryształków, ale dosłownie oświeciła wokalistkę.

W tym roku Nicole Scherzinger, wszechstronna artystka znana ze swoich umiejętności w muzyce pop i R&B, tańcu i pisaniu piosenek, obchodzi swoje 43. urodziny. Pomimo zbliżającego się kamienia milowego wieku, nie można rozpoznać jej nadchodzącego wieku, obserwując jedynie jej zdjęcia. Ponadczasowe piękno Nicole, charyzma i łatwość zakładania śmiałych strojów są naprawdę inspirujące.

Nic dziwnego, że tak uderzające zdjęcie przyciągnęło wiele uwagi jej wielbicieli. Niektórzy byli tak przytłoczeni emocjami, że mogli wyrazić swój podziw jedynie za pomocą emotikonów. Inni, którym udało się powstrzymać swoje uczucia, obficie chwalili oszałamiający strój Nicole, pasujący do jej ponętnej osobowości.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: