„Celine Dion: Beyond the Power Ballada”: podróż sławy, Mody i niepewności

Gwiazda jest zdeterminowana, aby powrócić

Wielu uważa Celine Dion za „cud jednego przeboju”. Tak mówią o tych, którzy w jednej chwili osiągnęli ogromną sławę i dochody, ale nie byli w stanie powtórzyć swojego wyczynu.

Oczywiście nie dotyczy to całkowicie Dion. Tak, dzięki nagraniu utworu My Heart Will Go On, ścieżki dźwiękowej do filmu Titanic, gwiazda stała się w 1997 roku jedną z najbogatszych i najpopularniejszych gwiazd świata. Co tu dużo mówić, ta piosenka stała się synonimem wokalisty.

Jednak Dion ma długą listę osiągnięć. W swojej karierze nagrała ponad 20 albumów, wygrała „Eurowizję” i kilka wyróżnień, a dzięki błyskotliwym, uderzającym wizerunkom zdobyła status ikony mody.

Z drugiej strony Celine ostatnio rzadziej pojawia się publicznie. Jej ostatnia sekwencja wybitnych modowych występów miała miejsce w marcu 2020 roku. Następnie gwiazda rozmawiała z fanami głównie za pośrednictwem mediów społecznościowych i bardzo rzadko. Oczywiście nie zniknęła całkowicie: udzielała wywiadów i od czasu do czasu pracowała nad nową płytą. Zaplanowała nawet dużą trasę koncertową, zanim zawiesiła karierę. Odkryto, że ma to związek z dziwną dolegliwością gwiazdy.

Dion zaczął doświadczać sporadycznych problemów z mięśniami około rok temu. W ich wyniku nie była w stanie występować. Lekarze wciąż byli zajęci: nikt nie mógł postawić diagnozy. Skurcze mięśni mogą wystąpić z różnych powodów, w tym problemów z tarczycą i stresu.

Gwiazda jest jednak nieugięta w kwestii powrotu na scenę. Nie jest w stanie przewidzieć, kiedy to nastąpi. Tymczasem zdecydowała się przerwać milczenie – Celine została po raz pierwszy od prawie dwóch lat publicznie sfilmowana z przyjaciółką na lądowisku dla helikopterów w Nowym Jorku.

Dion wygląda jak zawsze modna i ekscentryczna, z paskiem Gucci, przyciągającą wzrok biżuterią na szyi i paskiem nagiego brzucha widocznym pod stylową koszulą. Ale to wszystko, jeśli chodzi o ubiór. Ale jej wygląd rozczarował wielbicieli, ponieważ wygląda na to, że diva znacznie się postarzała.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: